Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtatok mózest és...

Meddig használtatok mózest és babahordozót?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mózeskosarat a babakocsin 6 hónapos koráig, a babahordozót az autóban pedig most cseréltük le egy 0-18-as ülésre, amit hátrafelé használunk. Most 9 hónapos a babánk.
2012. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mózes: textilmózesünk volt, amit a sportrészbe lehetett beletenni: 5 hónapos koráig használtuk.

Hordozó: 1 éves volt, mikor 0-25 kg-os ülésre váltottunk.


De mindez függ attól is, hogy mekkora a baba és milyen évszakban született és milyen testalkatú. A miénk 3kg-mal született, tél végén. 1 évesen 9 kg volt és elég hosszú.

2012. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kemény mózesünk volt, 6 hónapos koráig használtuk, a babahordozót most cseréltük le autós ülésre. 10 hónapos lesz lassan a lányom.
2012. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom most lesz 6 hónapos és remélem, hogy a telet kihúzzuk a mózessel és tavasszal "költözünk át" a sportkocsiba! Meglátjuk. A hordozót szerintem még egy jó darabig fogjuk használni.
2012. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mózest 4 hós koráig használtuk aztán kitavaszodott és áttettem a sportrészt a babakocsira így abban volt kb 1 hónapig.Aztán eladtam a babakocsit (hordozóstul)így akkor vettünk gyerekülést a lányomnak, 0-18kg-is valót.Akkor 6,5 kg volt.Még elfért volna a hordozóban, de a gyerekülés már kényelmesebbnek tűnt neki, mint a hordozó, na meg ugye az járt a babakocsihoz :)

Most egy éves a lányom, 9,5 kiló és 75 cm.Gondolkodom, hogy nagyobb gyerekülés kellene neki, mert ez elég szűkös már, pedig szerintem abszolút nem nagy baba :)

2012. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom nyári baba így a kemény mózest az első hatekben használtam , mikor már nem volt olyan kis esetlen.

A hordozót csatlakoztattam a babakocsi vázára és ez idáig abban kocsiztunk ide oda!

Most 6 és fél hónapos, pont ma raktuk át a sportrészt mert hát tél van és egy mérettel nagyobb overált kapott, ezért úgy össze volt préselve a hordozóban hogy rögtön ugrattam párom a sport részért! :D :D

De ha nyár lenne simán a hordozót használnám még, a gerince miatt mindenképp!

2012. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Merev falú mózesünk volt, 6 hónapos koráig használtuk, a babahordozót meg 9 hónapos koráig.
2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!