Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel most újra 2-szer is...

Miért kel most újra 2-szer is éjjel 4 hónaposom?

Figyelt kérdés
2 hónaposan már 9-től 5-ig aludt, de ha nem, akkor is 3-4 körül kellett csak egyszer megetetnem. Eddig. Egyébként anyatejes, és most kb. 1 hete, van hogy 1-2 óra körül felébred, hogy éhes. Utána visszaalszik, ha megszoptatom. Tegnap fél 8-kor letettem, és 11-kor már felébredt, hogy éhes, utána meg 3-kor, és 6-kor! Visszamegyünk újszülöttkorába?Másnál is volt így? Növekedési ugrás következik vagy mi?
2012. jan. 17. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, és ugyanúgy egy hete kezdődött. Enyém is 4 hónapos, anyatejes. És ugyanúgy kel, mint a tied. Én a havazásra gondoltam, mert a nagyobbik lányom meg tiszta dili. Szerintem holnap, azaz ma éjjel már nem fog kelni a kicsi...(remélem):-)
2012. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aha,lehet növekedési ugrás.Foga nem jön még?Ilyenkor még nem gáz egyébként,ha kétszer eszik éjjel,esetleg próbálj meg délután többször etetni.Kis elővacsorát becsúsztatni.Az be szokott jönni,ha elfogadja.
2012. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga! Az én fiam is végigaludta már az éjszakákat, amikor is elkezdődött a fogzás! Azóta nem alszom, azaz már 9 hónapja!!!
2012. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 hónaposan kezdődött az éjjeli kelés...nos remélem te szerencsésebb leszel, mert én még mindig kelek (16 hónapos). Ha szerencsém van csak 1x amikor eszik és utána nyugi van reggelig, ha nincs akkor akár 5-10X is :(
2012. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért kel fel, mert a gyomra még nem alkalmazkodott a nagyobb mennyiséghez, viszont már több kellene neki, hogy ne legyen éhes.

Növekedési ugrás, igen.

Jó eséllyel nem tart sokáig az éjjeli kajálás, amint nappal tud eleget enni. :)

2012. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Esztuka87 ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elég tápláló már neki az anyatejed? Lehet, hogy ki kéne egészíteni tápszerrel. Szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy mit javasol.
2012. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NEm, azt nem gondolom. Elég szépen gyarapodik, és szerintem ilyen nincsen, hogy nem elég tápláló(már ha a mennyiség meg van).
2012. jan. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!