Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a hozzátáplálás...

Létezik hogy a hozzátáplálás zavarta meg az alvását vagy más lehet?

Figyelt kérdés

6 hónapos a fiam 2 hete kóstolgatunk, most már egy kicsi pohárnyit megeszik délben.Utána cicizik. Majd kis játék és alvás. De napok óta kb. 30percet alszik és sírva megébred, de nem éhes, nem akar játszani meg semmi, eltelik sétálgatva szórakoztatva még 30 perc és olyankor kicsit szenvedve sírdogálva de visszaalszik (ott vagyok vele közben). Majd újabb 30 perc következik alvással és ennyi. Legközelebb a szokásos délután 5-6 felé beájulás jön fél órára (de ez eddig is volt).

Úgyhogy a dél utáni eddig szép nyugodt egyben aludt 1.5 óránk 3 darabra szakadt. Lehet hogy az evés zavarja?


2012. jan. 17. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hasfájásra gyanakodnék!
2012. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na de répa krumpli sütőtök. Ezt kapta eddig. Ettől fájna a pocija???
2012. jan. 17. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Két hét alatt három új íz? Én első két hétre nagyon soknak gondolom.

Én így csináltam:

Elsőre csak egy íz. Először csak néhány kanállal, másnap annak a duplája, harmad nap már annyit amennyi jól esik. Ezt egy hétig, aztán a következő héten megint egy másik íz. És ha már legalább 4,5 ízt ismer, akkor keverem. Nem mondom nyolc hónaposan már nem kóstoltatok egy hétig, de a hozzátáplálás kezdetén nem lennék ilyen bátor. Javaslom tarts egy kis szünetet a hozzátáplálásban és kezd újra. Ha ismét sírós lesz tőle, akkor biztos, hogy nem bírja a hasa.

2012. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi igen 3 hete kóstolunk, ezért van 3 íz. és a répa krumpli egyben volt.
2012. jan. 17. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg nem gondolom, hogy ez feltétlen pocakfájás.


Lehet csak változik a napirendje, átalakulnak az alvások. Ez előfordul sok babánál, nem biztos, hogy ez összefügg az étkezéssel.


3 hetes kóstolgattok és csak pár napja csinálja ezt? Vagy konkrétan azóta, mióta hozzátáplálsz?


Fél év körül lányom is szenvedősebb volt az alvás terén, független az étkezésektől. Nála 1-2 hét alatt elmúlt és rendeződött az alvás.

2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
6. napja csinálja egész pontosan.
2012. jan. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!