Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az a dolog, amit pont...

Mi volt az a dolog, amit pont ezen az oldalon tudtál meg: tapasztalat, elmélet, újdonság, stb?

Figyelt kérdés

Bevallom nekem 2 gyerekes anyukaként volt amit innen szedtem:

pl. kicsit oldalra fordítva vegyem fel a babát, mert akkor nem hasizomból akar majd felülni, hanem támaszkodva, kapaszkodva. Hasizomból ugyanis nem tud.


2012. jan. 17. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lavelocal szirup kitűnő szorulásra ki is dobtam a glicerines kúpot


Illetve egy életre megtanultam hogy a babát nem az órához kell igazítani.

És hogy a következő babát szigorúan igény szerint fogom szoptatni!

2012. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Itt tanultam meg szójaallergiás, étvágytalan kislányomat megfelelően etetni. Sajnos azt is itt tanultam meg, hogy szégyen az évekig tartó szoptatás.
2012. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Megtanultam:

Poz: hogy a kengru nem jó

Neg: Hogy sokan nem örülnek annak hogy támogat anyukám és hogy segít.S hogy jobb a panel,mint a téglalakás.

2012. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Miért jobb a panel, mint a téglalakás?
2012. jan. 23. 17:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert azt a lakást megveszik nekünk és nem kell albérletben lennünk. Ha érdekel elküldöm a kérdést is.
2012. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló, miért nem jó a kenguru? Erről én még nem is olvastam.

Elmondaná nekem is valaki? Köszi.

2012. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Itt az én kérdésem a kenguruval kapcsolatban: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2012. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen, most én is átálltam kengururól a mei tai-ra. Majd meglátjuk, beválik-e. A kendő abszolút nem az én stílusom, ez amolyan átmenet. Bár igaziból nekem a kenguruval semmi bajom, szerintem rövid ideig nem árt jobban, mintha simán karban van a baba, de sajnos már nekem nehéz elöl hordani benne rövid ideig is. A mei tai-ban állítólag jobban eloszlik a súly, nemcsak a vállon van, és a babának is kényelmesebb, és hátra is lehet kötni.
2012. febr. 2. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!