Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rövidujjú body+hosszujjú...

Rövidujjú body+hosszujjú hálózsák vagy hosszú body+ujjatlan hálózsák?

Figyelt kérdés
Ti hogyan altattok nyáron?
2009. máj. 27. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg van éjszaka is és a kislányom iszonyúan izzadós, így csak egy rövid ujjú bodyt tűr meg magán egy vékony takaróval. Így nyugodtan alszik, ki se takarózik. Addig, míg jobban felöltöztettem, többször is agyonizzadva ébredt, nem tudott aludni. Ez szokás kérdése is, nálunk télen éjszakánként csak 18-19 fok volt és nappal se volt több 21 foknál.
2009. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rövidujjú body+ujjatlan hálózsák :) Ebben a hülye melegben 24-25 fok volt még hajnalban is a szobájában. Kb 23 foknál cserélem le hosszúujjú bodyra, és esetleg hajnaltájt be is takarom vékony pléddel.
2009. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

én csak rövid body,meg egy pizsama alsó,mert már nálunk most 29-30 fok van(tetőtér). de amikor kisebb volt,mondjuk most is még csak 2,5 hónapos,hosszú body-t adtam rá,ujjatlan hálózsákkal

2009. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25-26 fok, rövidujjú body + vékony ujjatlan hálózsák
2009. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is rövid ujjú body meg vékony takaró. De néha azt is lerúgja.
2009. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú, talpatlan kezeslábas, plusz vékony takaró.
2009. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!