Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom alsó első két foga...

Kislányom alsó első két foga nem a fogsor természetes ívében bújt elő, hanem középen befelé, v alakban?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint ez még kiegyenesedhet, és sokszor előfordul ilyesmi. Valakinek hasonló tapasztalata volt már?
2012. jan. 18. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem is egyenesedik ki, nem számít, mert a végleges fogak ettől még majd nőhetnek "helyes irányba".
2012. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan vagyunk. Mire teljesen kibújt, valamennyire tényleg szabalyosabb lett, de eddig 3 orvos és a védőnő mondták, hogy be fog majd illeszkedni. Én nagyon kétségbe este az elején.
2012. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is ott bújtak ki az első fogak, de mire teljesen kijött, akkor már az ínye ívében volt. Először én is megijedtem, de állítólag tök normális. Mikor benyúltam, egészen bent éreztem a hegyét, szinte a nyelve alatt!
2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!