Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos gyermeked miket tud?

8 hónapos gyermeked miket tud?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Lássuk csak...

Kúszik, néha felnyomja magát négykézlábra;

egyedül elalszik;

végigalussza az éjszakát;

ha integetünk neki, általában visszainteget;

... nem is nagyon jut eszembe más. Talán, ha más is írna, vagy te, kedves kérdező, akkor többet tudnék én is írni (pl.: ezt tudja, ezt nem).

2012. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hónaposan ült és állt fel 2 nap különbséggel. Aztán pár nap múlva kapaszkodva lépegetett, és még nem töltötte be a 9 hónapot, amikor mászni is elkezdett. De előtte semmit nem csinált, csak gurult ide-oda. Integetni 9 hónaposan kezdett, meg tapsolni is.
2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 és fél hós a kislányom: kb 1 hónapja kapaszkodva feláll mindenhol, mászik már elég régóta, stabilan ül kb mióta mászni tud. Pápázik, a kezével mutogat, amire megtanitjuk, most pl mutatom neki, hogy 1-2-3-4-5 és ő is mutatja, csak neki 1 után az 5 jön:-) Rengeteget gagyog, főleg kiabál és sikoltozik és figyeli hogyan reagálok rá, befogom a fülem, akkor tetszik neki, nevet és sikolt egy még nagyobbat... hirtelen ennyi jut eszembe. Ja még ilyenek, hogy rácsap az asztalra, én meg utánzom, akkor annál jobban csinálja és felváltva csapkodjuk az asztalt:-) Tiéd miket csinál? Minden baba más, mind mást kezd megtanulni előbb, mint a másik.
2012. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, az én kislányom (akiről írtam) nem mutogat még egyáltalán, és tényleg semmi mást nem csinál, mint amit leírtam. Múlt héten volt 8 hónapos.

A fiam 8 hónaposan állt fel és ült fel egyedül, ha megkérdeztük, hogy milyen nagy lesz, akkor emelte a kis kezecskéit, pápázott, tapsolt és rázta a fejét a "nem"-re. Mutatni az ujjával 9-10 hónaposan kezdett.

2012. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!