Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyha én vérszegény vagyok,...

Hogyha én vérszegény vagyok, és szoptatok, a babámnak nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Szedem a vasat, de még mindig nem jött rendbe a vérképem 2 hónapja szültem.
2009. máj. 27. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baja nem lesz. miért lenne? szoptass bátran
2009. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kerdem en, hany anyuka nem verszegeny szules utan???

Mindenkinek megpurcan egy kicsit az eronlete szules utan.


Szoptass nyugodtan, mindenkeppen jobb az anyatej, mint a tapszer, de ezt te is tudod!!!

A babat nem erdekli a te verkeped!

2009. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ramaty volt a vérképem, nekem szülés után transzfúziót kellett kapnom, mert a HGB szintem már 52 volt és nem akart emelkedni. Én is szedtem vasat, szedem azóta is, meg folsavat is. A baba a te raktáraidat szívja, az enyémnek a 6 hetes kontrollon azt mondták kicsit sápadt és írtak fel neki vaskészítményt (Maltofer cseppet), de utána rendbejött a vérképe. Mindketten jól vagyunk. :) A babám elég fehérbőrű, de nem hiszem, hogy a vérszegénység miatt van, inkább az apukájára ütött. Ha viszed a babád kontrollra, ott úgyis észre kell vegyék, ha sápadt, de szerintem hívd majd fel rá a doki figyelmét.


Boldog babázást!

2009. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!