Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rápillantanátok a babámról...

Rápillantanátok a babámról készített diavetítésre?

Figyelt kérdés

Holnap lesz hat hónapos a fiam, ezért készítettem és a nagyiknak, családnak szeretném elküldeni.

Viszont most így megnézve készen nekem kicsit gyászosnak tűnik a fehér keret és felbukkanó fekete keret miatt.

De lehet, hogy ez csak az én képzelgésem.

Szerintetek?

(Nem sok kedvem meg időm van átszerkeszteni, de ha szerintetek is gyászos, akkor inkább megcsinálom, de a nagyik bőgjenek emiatt.)


2009. máj. 27. 10:44
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Na most irigy lettem. Ez nagyon jó, zene meg minden. Szerintem nem gyászos. Nekem az a kép tetszik, amikor a játszószőnyeggel fetreng faterral. :))


OFF

Nekem meg csak ilyenem van:


[link]


itt nincs zene, viszont ftp-vel meg lehet csinálni, ez lustábbaknak való :)

2009. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaka nagyik pityeregnek, hanem én is :))))
2009. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem nagyon tetszik és tuti a nagyik is fognak örülni. :)

Elárulod, hogy kell csinálni?

2009. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Édes nagyon!inkább meghatónak mondanám ez a zene alatta meg valami fantasztikus!

Ügyes vagy!

2009. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy megnéztétek és a dicséreteket is. Itt ül a fiam, átadtam neki, egy mosolyt küld cserében. :-)

(Majd a férjemnek is továbbítom, ha hazaér. :D )


Nem nehéz csinálni diavetítést. Gondolom office van a gépeteken, akkor lehet Powerpoint-tal is. Én azt nem szeretem, úgyhogy egy ingyenes diavetítő szerkesztőt töltöttem le innen: [link]

Telepíteni is egyszerű, használni is. Angol nyelvű.

Ha segítség kell, akkor szóljatok és leírom a lépéseket.

2009. máj. 27. 11:12
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Csini kiskölyök a nagyi el lesz olvadva:D


Amúgy kehet movie maker-rel is készíteni,azokkal áttűnések,zene alég stb:)

2009. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez Olyan Gyönyörű, hogy végigbőgtem!

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!

2009. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én végigbőgtem!! Nagyon szép, a nagyik is biztos nagyon fognak neki örülni! Nem gyászos egyáltalán! Ügyes vagy!
2009. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Igen, először én is megcsináltam egy másik programmal áttűnésekkel, effektekkel, de azzal az volt a bajom, hogy túl sok volt...

Tehát én több, mint hatvan képet zsúfoltam bele kevesebb, mint három és fél percbe, egy diára kb három mp jut és amikor még beraktam az áttűnéseket, az a hasznos képnézegetési időt még jobban lecsökkentette. Csak felbukkant a babám arca és már el is tűnt...

Ki kellett volna szednem hozzá néhány képet, de már képtelen voltam válogatni, mert mindegyiket akartam. :-)

2009. máj. 27. 11:23
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szuper!!!

Lehetne egy kérésem :) A dalt átküldenéd e-mailben, mert már régen szeretném, de nem sikerült letöltenem.

Köszi!

adrienn213@freemail.hu

2009. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!