Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rápillantanátok a babámról...

Rápillantanátok a babámról készített diavetítésre?

Figyelt kérdés

Holnap lesz hat hónapos a fiam, ezért készítettem és a nagyiknak, családnak szeretném elküldeni.

Viszont most így megnézve készen nekem kicsit gyászosnak tűnik a fehér keret és felbukkanó fekete keret miatt.

De lehet, hogy ez csak az én képzelgésem.

Szerintetek?

(Nem sok kedvem meg időm van átszerkeszteni, de ha szerintetek is gyászos, akkor inkább megcsinálom, de a nagyik bőgjenek emiatt.)


2009. máj. 27. 10:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű! A kisfiatok is és a vieo is. Nagyon ügyes vagy! Én meghatódtam és elpityeredtem de nem azért mert gyászos, hanem mert annyira szép.... Sok boldogságot nektek!
2009. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Adrienn: átküldtem, elég nagy, remélem, hogy tudod fogadni.
2009. máj. 27. 11:46
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én sem tudom sajnos letölteni:(

Nekem is átküldenéd: erika.bartal@t-online.hu

Köszi előre is:)

2009. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is nagyon jó lett, biztosan tetszeni fog mindenkinek.


Nagyon aranyos kisfiatok van, hihetetlen, hogy mennyire hasonlít az apukájára. Mind a kettőjüknek van valami csibészes a tekintetükben :-)

2009. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon megható én el is sírtam magam. És alatta a zene is szuper! Gratulálok a pici fiatokhoz sok boldogságot kívánunk Nektek!! :-)

2009. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is hasonló szépeket kívánok Mindenkinek! :-)

Annak meg külön örülök, hogy a huncutság így átjön a tekinteten keresztül azoknak is, akik nem ismerik a fiamat és az apját személyesen. Mert tényleg mindkettő nagy csibész, ráadásul olyanok, mint két tojás. De így szeretem őket! :-D

2009. máj. 27. 12:19
 27/47 anonim ***** válasza:
Szia gyonyoru lett.Engem az erekelne hogy pl ha megcsinaltad ezt utana hogy tudod felrakni youtubera,nekem ez nem megy.Kesz vanmar csak nem tudom feltenni,Megkoszonnem ha segitenek Udv
2009. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratuálok. Egyáltalán nem gyászos! Én is pont ezt a számot használtam fel ! Nagyon szép ez a szám!

youtubre-ra hogy tudtad feltenni?

és az első képre hogy írtad rá a nevét stb adatokat?

2009. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Abban a programban, amit én használtam (Photostage) van egy olyan funkció, hogy videofile-t lehet a diasorból csinálni, például .avi-t. Azt meg már könnyen fel lehet tölteni a youtube-ra, csak regisztrálni kell.

Ha ti is ezt a progit használtátok, akkor van egy olyan ikon, hogy "Build slideshow", ott meg kell adni, hogy mire mentse le a filmet (gépre, dvd-re, cd-re írás, stb), egy nevet, a könyvtárat, hogy hova legyen a mentés és a formátumot (alapban .avi-t ad be, az is jó, de lehet mpg, wmv is). Azután katt a build slideshow gombra lent és egy perc alatt megcsinálja. Első alkalommal lehet, hogy közben engedélyt kér az alkalmazás telepítésére, csak azzal tudja átkonvertálni a diasort filmnek.

Szöveget úgy lehet rárakni, hogy vagy a baloldali felsorolásban rá kell menni a képnevekre, amelyikre szöveget szeretnétek beszúrni, vagy a lenti sorban arra a fotóra kattintani és középtájon van egy olyan gomb, hogy "Narrate". A felugró ablakban az utolsó fül a "Text caption". Begépelitek a szöveget, a "Font..." gombra kattintva lehet formázni a színt, betűtípust, méretet, stb., a "Font..." gomb mellett vannak az ikonok, amivel az elhelyezést beállíthatjátok. Közben mutatja, hogy éppen hogy néz ki. Ha készen vagytok, akkor az "Apply" gombbal kell elfogadtatni.

Ha több képre akarjátok ugyanazt a szöveget, akkor több képet jelöljetek ki és úgy kattintsatok a "Narrate"-ra, ugyanaz a menete, de csak egyszer kell megcsinálni.

Powerpointban sem bonyolult, ha azzal dolgoztok esetleg, de fejből azt nem vágom, a gépemre meg fel sincs rakva, mivel tényleg nagyon nem szeretem.

2009. máj. 27. 14:42
 30/47 anonim ***** válasza:

Fúúú, nagyon jó lett, és mivel az én lányom is holnap lesz fél éves én is csináltam egyet. :)))))

OFF

Kérlek segíts, mert megcsináltam ugyan, de nem tudom hogy kell lementeni, és elküldeni e-mail-ben.

köszi

2009. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!