Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rápillantanátok a babámról...

Rápillantanátok a babámról készített diavetítésre?

Figyelt kérdés

Holnap lesz hat hónapos a fiam, ezért készítettem és a nagyiknak, családnak szeretném elküldeni.

Viszont most így megnézve készen nekem kicsit gyászosnak tűnik a fehér keret és felbukkanó fekete keret miatt.

De lehet, hogy ez csak az én képzelgésem.

Szerintetek?

(Nem sok kedvem meg időm van átszerkeszteni, de ha szerintetek is gyászos, akkor inkább megcsinálom, de a nagyik bőgjenek emiatt.)


2009. máj. 27. 10:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Nagyon szupi!:)

Meg is csináltam köszi köszi:)

2009. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez annyira jó, ez a dal a kedvencem volt már akkor amikor még nem volt meg a fiam. A dal már megvan, de a dia letöltésével bajban vagyok. Ha megadom az email címem leírnád úgy ahogy egy hülyének tennéd?:) sajnos vizuális vagyok, és így leírva nehezebben boldogulok. Ha ide írod az is jó, hátha vannak még olyanok akinek nem sikerült:)

2009. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
az előző vagyok elfelejtettem az emailemet írni: szabani78@gmail.com köszi előre is
2009. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Az elozo oldal utolso hozzaszolojanak:

tehat a vetites mar keszen van a szerkesztoprogramban zenevel egyutt? Es videonak nem tudod lementeni?

Ha ez a problema, akkor ezt mar korabban leirtam, bemasolom:

A felso reszen az ablaknak a sor kozepen van egy olyan ikon, hogy "Build slideshow", ott meg kell adni, hogy mire mentse le a filmet (szamitogepre legegyszerubb, ezt egy szgep ikon jelzi, dvd-re, cd-re írás, stb), egy nevet, a könyvtárat, hogy hova legyen a mentés és a formátumot (alapban .avi-t ad be, az is jó, de lehet mpg, wmv is). Azután katt a build slideshow gombra lent és egy perc alatt megcsinálja. Első alkalommal lehet, hogy közben engedélyt kér az alkalmazás telepítésére, csak azzal tudja átkonvertálni a diasort filmnek. Nekem ket pici ablakot is feldobott egymas utan, lepjetek tovabb, OK-zz, vagy ilyesmi, szoval egyezz bele, hogy telepitsen mindketszer. Ez utan tudja majd filmkent lementeni abba a konyvtarba, amit megadtal.

Ezutan vagy siman e-mailba csatolod a videot, vagy regisztralsz a youtube.com-ra, feltoltod a videot es akkor csak a linket kell kuldeni e-mailben, amin behivhato a video.


Ha nem ez volt a baj, akkor ird le pontosan es este probalok segiteni, amikor a fiam elaludt, mert ez jelenleg mellette lehetetlen... :-D

2009. máj. 27. 18:22
 35/47 A kérdező kommentje:

Most tudtam megnezni Panni keptarat.

Nagyon aranyos baba o is es szep nagy, ha jol latom! :-)

2009. máj. 27. 18:25
 36/47 anonim ***** válasza:
Panni anyja vagyok, köszi. :-) Hát, 3200grammal született 52 centi volt most már 5 kiló és 57 centi, inkább azt mondanám, hogy jóó nagyot nőtt :-)))
2009. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Panni anyukajanak: nekem joval nagyobbnak tunt. Igy sem kicsi persze, sot, de en siman azt tippeltem volna, hogy negy kg felett van az elso kepeken.

Valahogy pufokabbnak es nagyobbnak tunt a fiamhoz kepest, pedig o kozel negy kg-mal es 55 cm-rel szuletett.

Ki erti ezt? :-) Csal a szemem.

Az is furcsa most mar nekem, hogy a fiam olyan kis vekonykanak tunik az elso kepeken a pipaszar labaival, pedig nem volt kisbaba, sot, mindenki azt hangoztatta, hogy milyen nagy es hosszu.

Most mar persze tenyleg nagy es hosszu, akkor nekem o aprocska volt.

2009. máj. 27. 20:59
 38/47 anonim ***** válasza:
mindenki elcsodálkozott rajta, aki a képeket látta először, aztán pedig élőben, hogy húúú milyen pici a képekhez képest:) csalóka ez. :) az a lényeg hogy szépek, arik, fejlettek és vidámak:)
2009. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Hihetetlen vagy,én végig sírtam,annyira édes.Én is kedvet kaptam hozzá 10-én leszünk fél évesek.Annyit szeretnék tőled csak kérdezni, hogy honnan tudtad letölteni a zenét?

Megtennéd, hogy leírod, vagy elküldöd:ancsyka@citromail.hu

Nagyon köszönöm Neked

puszi:Ancsy és Gergő baba

2009. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Kriszta66 ***** válasza:
Nagyon édi a fiad én is megkönyeztem . Ez a dal nagyon jó hozzá. A nagyik biztos sírni fognak.
2009. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!