Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja kóstolgatjuk az...

Pár napja kóstolgatjuk az almát, de nem igazán ízlik még a fiamnak. Adhatok neki alma-banánt is holnap?

Figyelt kérdés
Hátha az már egy kicsit jobban fog neki ízleni. Ti hogyan csináltátok? Nem kell lepontozni, de én üvegessel kezdtem.
2009. máj. 27. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

teljesen jó az, hogy üveggel kezdted. sokkal egyszerűbb bánni vele, mint hogy összevisszaturmixolsz, aztán két kanállal megeszik, a többit meg dobhatod el, vagy eheted meg te, mert a saját turmixolású gyümölcsöt tapasztalatom szerint baromi nehéz rendesen tárolni, hogy azt még másnap meg lehessen vele etetni.

Én is üvegessel kezdtem sőt nagyn sokféle gyümölcsöt még most is üvegeset kap!

Ha nem izlik neki az alma, akkor egyszerűen ne adj neki. nem muszáj azzal kezdeni. próbálhatod az őszibarackot vagy a banánt nyugodtan. a banán előfordulhat, hogy kicsit megfogja a hasát, az őszibarack pedig kicsit lehet, hogy meghajtja, ezen ne lepődj meg!

Jó kóstolgatást!

2009. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Maradt fél üveg alma, de nem akarom kidobni, és megenni sem, hátha még jó lesz, berakhatom úgy a fagyóba, ahogy most van, simán üvegesen? :))
2009. máj. 27. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kostiidőszak elején sok fél üveg landol a te pocidban. Ne fsgyaszd , semmii értelme, inkább mindig friss bontásban add oda neki vagy max másnaposan. Eljön az az idő, mikor egy kanállal sem marad anyának:)
2009. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!