Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányom. Nehezen...

3 hetes a kislányom. Nehezen büfizik szopizás után, pedig már az Infacolt is használjuk. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy evés után 20 percig is tartom, és semmi, ha viszont lefektetem egyből visszajön a tej nagy része. Mi a teendő? Más is van ilyen helyzetben?
2012. jan. 19. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam szinte sosem büfizett, de mégsem volt soha hasfájós. Az, hogy visszajön a tej, még nem jelenti egyenesen, hogy azért van, mert nem büfizett. Nekem azt mondta a védőnő, hogy valószínűleg jó technikával szopizik a fiam és nem nyel sok levegőt. A tej azért is folyik vissza, mert a gyomorszájuk még nem záródik, úgy képzeld el, mintha egy zacskót lefektetnél (nekem így mondta a védőnő). Ha nem zavarja a babát, téged se zavarjon. :) Én biztos nem adnék neki orvosságot, ha nem látnám, hogy szenved. Annyit mondott még a védőnőm, hogyha sokat bukna, akkor a kiságy két lába alá, vagy a matrac alá tegyek valamit, pl, könyvet, hogy ne teljesen vízszintes legyen, hanem kicsit döntött legyen a baba fekhelye, így nem tud visszafolyni a tejcsi.
2012. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom is nehezen büfizett de utána néztem egy kicsit a dolgoknak és ha úgy tarod hogy a két kezedbe egy kicsit hátrafele döntöd nem fekteted hanem hogy majdnem egyenesen legyen de egy kicsit döljön hátrafele akkor hamarabb fog nekem is kb 20 perc olt mígegy büfit kicsaltam belőle de amikor ezt mondták és lvastam kipróbáltam és kb 10 perc alatt kijött a büfi és nem fájt a poci.próbáld ki megéri
2012. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hetesen még az enyém sem büfizett egyszer sem, ezért tudtam elalvás- segítőként szopiztatni. Aztán egyszercsak már nem ment, mert mohóbban szopizott, levegőt nyelt, és fel kellett vennem büfiztetni. Ne aggódj, szerintem ez természetes. majd fog büfizni.
2012. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg gy kell fektetni, hogy a gyomorszája lentebb legyen, mint a feje és akkor nem fog gondot okozni. Az én lányom sose büfizett, akármit csináltam vele..
2012. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!