Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája tejallergiás,...

Akinek a babája tejallergiás, miből jöttek rá?

Figyelt kérdés
Apró grízek jönnek ki a kisfiam szemhéjánál. Lehet a tápszertől?
2012. jan. 19. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

6 hetes volt a lányom. Anyatejes. Az órákon át tartó éktelen üvöltés, csillapíthatatlan csapkodás/fetrengés akkor szűnt meg, amikor én lenulláztam a tej- és tejtermék fogyasztást. 2,5 éves korára kinőtte.


Amúgy sok tünetet hallottam már a tejallergiára, de szemhéj körüli pöttyöket még nem.

Mennyi idős? Most vezetted be ezt a tápszert? Eddig is kapott tehéntej alapú dolgokat? (Minden tápszer az)

2012. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4,5 hónapos. Már december eleje óta kap tápszert, akkor nem volt ilyen problémánk. Csak most 1-2 hete vannak ezek a pöttyök. Doktor nem tud rá mit mondani, azt mondta, nem tudja mitől lehet.

Amíg szoptattam, addig nem volt ilyen problémánk, pedig ettem tejterméket.

Egyébként hozzátáplálom már, de eddig attól sem volt semmi ilyen problémánk, és ugyanazt eszi egy hónapja.

Lehet én pörgöm kicsit túl, de borzasztóan idegesítenek azok a kis pöttyök! :(

2012. jan. 19. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!