Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyuta kérdés, de titeket...

Bugyuta kérdés, de titeket ért már baleset altatás közben?

Figyelt kérdés

Egyik nap puszit akartam adni a 3 évesemnek, erre felcsapta a fejét, és eltalálta a fogamat, nagyon fájt. Másnap simogattam altatáskor az 1 évesemet, úgy belenyúlt a szemembe, hogy 2 napig nem tudtam berakni a kontaktlencsét. Már több ilyen baleset ért engem altatás közben.

Én vagyok csak ennyire béna? :)


2012. jan. 19. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:D :D:D
2012. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a balesetek mindennaposak nálunk is. :D

Úgyhogy nem te vagy béna. (vagy én is)

Pl. engem az esküvőnk előtt 3 nappal úgy lefejelt a 9 hónapos fiam,hogy eltört az orrom. :D

2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egy nagy sárga, lila, kék mokka van a szemem alatt! A kislányom nekivetődött az arccsontomnak! Szerintem el is repedt! :-) 9 hós
2012. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom kapja a legtöbb szembenyúlást, fogkiütést, és lefejelést, pedig a fiam már lassan 3 éves. :)
2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálam sokszor az ölemben alszik el nappal, persze, a játékai szétszórva a padlón, a szőnyegen, próbálom a legnémább módon elvinni az ágyáig, de tuti rálépek valami kacatra és akkor a már édesdeden alvó gyerekkel a karomban jön a "rajzfilmordítás".

A múltkor úgy megkarmolta a vállamat, még most is ott van a nyoma, szabályosan csípett a seb fürdés közben, mindezt úgy, hogy körömvágás után voltunk. Tegnap belemarkolt a hajamba, és kiszedett egy hajcsomót.

A szemüvegemet rendszeresen leveri, mert még kicsit ügyetlen és hadarva simogat. :)

2012. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, pont most altattam el a fiam és ismét kaptam egy kokit a fejével az orromra és éppen erre gondoltam,lehet megkérdezlek titeket, hogy csak nálunk van így? Ezek szerint nem. A mai akkora volt, hogy kb fél percig folyt a könnyem és karikázott a szemem. Ő meg ekkora édesdeden aludt :D
2012. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Aranyos sztorik, nálunk még nem volt ilyen:-)
2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
anyósom fogát kirúgta a férjem babaként, pelenkázás közben :D
2012. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
4 hetes lányomat hullafáradtan altatom éjszaka, az a minimum, hogy félrebicsaklik a lábam a fáradtságtól, de n-szer riadok arra a széken ülve, hogy elalszok és a gyerek csúszik ki a kezemből. Nem vicces sztori, inkább elszomorító:(
2012. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem vagy béna. Engem állandóan lefejel, de volt már, hogy úgy lefejelte az orrom, azt hittem eltört. :)
2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!