Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét múlva lesz 1 éves a...

2 hét múlva lesz 1 éves a kisfiam. Meddig kell forralt vízből csinálni neki a tápszert?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én addig csináltam forralt vízből, amíg tápszert kapott. Mivel mi a férjemmel mindketten tej(laktóz) allergiások vagyunk, így szigorúan 2 éves koráig csak tápszert kapott (forralt vízből). 2 éves kora óta normál tejet kap(és hál' Isten Ő nem allergiás:)
2009. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz
2009. máj. 27. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
En is két évesig adom és forralva.
2009. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Semeddig. A csapvizet alapjáraton azért ajánlják forralni, mert egyébként kritikán aluli. Azonban a forralás nem távolít el belőle rengeteg olyan szennyeződést (hormonokat stb), vagy akár a klórt, amelyek miatt felnőttként sem isszuk. Ha már tápszer, ásványvízzel. Vannak olyanok, amik már újszülöttnek is adhatók.
2009. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hormonok engem is aggasztanak, de akkor már főzni sem kellene csapvízből de az már túlzás. Vagy te ásványvízzel főzöl? Nem zrikálásból hanem komolyan kérdezem.
2009. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ásványvízzel főzök.
2009. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is 1 éves,és 6 hós kora óta nem forralom.Igaz,addig Hipp babavizet kapott,aztán Janát,most pedig az Óbudai Gyémánt (baba)vizéből készítem a tápszert.
2009. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!