Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szortyog, mintha sok váladék...

Szortyog, mintha sok váladék lenne az orrában, de kiszívom orrszívóval és látom, hogy nincs benne sok váladék! De amint befejezem,2 másodperc múlva megint szortyog! Mi ez? Adjak neki vmi "gyógyszert"?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos.
2012. jan. 19. 23:48
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem tud tőle aludni...
2012. jan. 19. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit emeld meg a baba feje alatt a matracot pl tegyél a matrac alá egy összehajtott törölközöt. Akkor simán lefolyik a válladék az orrából.
2012. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
+ hideg párásítás :)
2012. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiziomer baby (fonetikusan), patikában lehet kapni, tengervizes sós oldat. Öblítsd át vele az orrát, utána szívd.
2012. jan. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sterimarunk van itthon, azzal csinálom mindig az orrszívás előtt, meg alá tettem egy párnát. Végülis aludt egy pár órát. Megreggelizett és most pótolja az éjszakát.

Én meg itt zombiskodom a gép előtt.


Ja meg bekentem a hátát baby loof-al.

2012. jan. 20. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lányommal is ez van! Ő 6 hónapos! Az orvos nekünk azt mondta, hogy nagyon sok nyála van a fogzás miatt és az lefolyik neki oda hátra és azt hallom ennek :(

Nektek nem jön a foga?

2012. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem jött ki egyetlen fogacska sem, de tényleg nyálzik, rágcsál mindent, és már fehér az ínye.
2012. jan. 21. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! Akkor kitudja, lehet nektek is csak ez van :) Mondjuk nekem tud aludni tőle, meg mikor a doki meghallgatta a tüdejét akkor is mondta hogy tuti nem azzal van valami mert tisztának hallja :) Csak mivel fent szortyog olyan mintha az egész háta rezegne... Ezt ő egy csőhöz hasonlította :) azt mondta ha a cső elejébe beleszólsz azt a cső végén is hallod ami szinte már rezeg :D
2012. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!