Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 gyerek után mit fogok kapni?

2 gyerek után mit fogok kapni?

Figyelt kérdés
2010-ben szültem, kaptam tgyást, gyedet, családit, ha idén összejön és megszületik a tesó akkor hogy járnak a juttatások? 2 családi, tgyás gyed? vagy még ennél is kevesebb?
2012. jan. 20. 13:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez alapján akkor mindegy, hogy idén vagy jövőre jön a tesó, hisz így is, úgy is 90 lesz az alapom!
2012. jan. 20. 22:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Idegbajt.
2012. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

:)


Kérdező: igen mindegy.

2012. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne haragudj, h nem a kérdésedre válaszolok, de számomra a legjobbkor tetted fel ezt a kérdést! Sajnálom, h nem lehet "zöld kezet" nyomni kérdésre, csak a válaszokhoz. Beiktathatnák ezt a funkciót is, akkor nyomnám! :)

Én is 2010-ben szültem, és már rajta vagyunk a kistesón, remélem ebben a hónapban végre sikerrel. (Nekem nem jönne valami jól ki, ha átcsúsznánk a következő évre, mert több a fizum a minimálnál.)

És örülök annak is, h találtam hasznos válaszokat is! Köszi Mindenkinek!

2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vicces volt az "idegbajos" válasz is!

Az utolsó válaszolónak is köszönöm! :D ( Én viszont díjaztam a válaszokat)

2012. jan. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!