Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig akar inni a 7-hó babám?...

ÉVI-Zéti kérdése:

Alig akar inni a 7-hó babám? Cumis üvegből csak tápszert hajlandó inni. Ötleteket szeretnék hogy mivel lenne könnyebb

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a csőrös pohár vált be. Az enyém sem ivott cumisüvegből mást, csak a tápszert, ráadásul nyáron a 40 fokban találta ki ezt...

Csőrös pohár csodát tett! IKEA-ban van pár száz forintos verziója is, nem csak a többezres bababolti.

Később adtam neki üvegből is. A Jana Baby víz üvegéből 2,5 dles üvegéből gyönyörűen iszik azóta is.

2012. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a problémánk.Én is vettem csőrös poharat, de semmit nem ért!(pedig a több ezreset vettem... :P )Cumisüveg, kiskanál, csőrös pohár,pohár...szóval mindent próbáltam.Ez pont a 40fokos kánikulákban történt..és hiába, egyszerűen nem ment neki az ivás.Vettem teát, gyümilevet..szóval mindent.Valamiért nem kellett neki a folyadék, de rendületlenül próbálkoztam!!! :)Aztán kb 2 hónapja megváltozott.Most 1 éves, és most már iszik, de csak is pohárból.Legfőképp türelem kell...
2012. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz csőrös pohárral, sima pohárral, de közben ne aggódj! Inni fog majd idővel.

Lányom sokáig nem ivott, aztán egyszer csak szinte egyik napról a másikra elkezdett inni, mindegy hogy miből, mindenből tudott inni. Nála nem az volt a gond, hogy nem tudott, hanem nem akart egyszerűen inni.

De erre is "megérett". Kb. 7-8 hónaposan kezdett inni, de igazából csak 1 éves kora után ivott "értelmes", normális mennyiséget.

2012. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 7,5 hósom sem iszik semmit, semmiből. Nem szomjas, ennyi. Kínálom mindig, nagyon ritkán iszik pár kortyot. Ha szomjas lesz majd elfogadja, csak kínálgasd neki.
2012. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm talán amit az előbbiek is elmondtak....!

De nem mindegy hogy mivel próbálkozol!

Az enyémnek pl. nem kell a gyümölcslé :/

Nagy ritkán, de az tényleg egy hónapban egyszer!

Ő víz mániás nekem! :)

Most vettem neki a hipp-es van alma citromfű ízű teát...! Azt mintha most inná rendesen!

Ebédnél én csak pohárból itatom!

Hát az nagyon tetszik most neki!

Próbálkozz sokat és mindennel!

Türelem :)

2012. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!