Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdés közben vettem észre...

Fürdés közben vettem észre hogy apró piros pöttyökkel tele van a fiam háta! Mik lehetnek ezek? érdes tapintásra. Máshol nincs!

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg hőkiütés? A lányomnak is voltak ilyen pöttyei, de neki a hasán, ill az oldalán. Mivel első gyermek, megijedtünk, rohanás az ügyeletre, ott azt mondta rá a doki, hogy hőkiütés. Ha esetleg belázasodna a kicsi, érdemes felhívni a dokit, vagy irány az ügyelet. Jobbulást neki!!!
2012. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ekcema. Esetleg ételtöl. Nekünk attól volt.
2012. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát megint a legjobbkor történik valami!férjem éjszakás egyedül vagyok vele itthon ráadásul péntek este van!megijedtem azért eléggé pedig nem újszülött 8 hónapos de ilyen még nem volt!remélem semmi komoly....
2012. jan. 20. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Hőkiütés meg ekcéma is lehet ez. Ha a gyereket ez nem zavarja akkor nagy baj nem lehet, de ha már rosszul van a szokásosnál és esetleg hőemelkedése van javaslom hogy hívd ki az ügyeletet inkább ilyen kicsi hibáért hívd ki minthogy nem hívod ki és nagyobb baj lesz.
2012. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Allergiás reakció is lehet. Ebben a korban még bármi új ételre is lehetnek allergiásak. Hívd ki az orvost, az a dolga, hogy kijöjjön, ha baj van.
2012. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a különböző himlők is pöttyösek tudnak lenni, de az általában lázzal együtt jár. De inkább szerintem ha voltatok kint, és be volt öltöztetve akkor attól. De ha a gyerek jól érzi magát nem lázas akkor szerintem semmi komoly, hogy rohanj vele ügyeletre.
2012. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem lázas hál istennek meg semmi rendkívüli ezenkívül!már alszik!


jó éjt nektek

2012. jan. 20. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemölcs is lehet, nem tudom, hogy úszni jártok-e, vagy közösségbe, máshol, ahol elkaphatta volna.
2012. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melegkiütés, esetleg mosószer allergia. Nem hinném, hogy himlő, mert az nem csak a hátán jelentkezne. Ha rossz a kedve, elesettnek tűnik, vagy lázas lenne mindenképp hívd ki az orvost!
2012. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!