Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kisfiam 3 órát aludt...

4 hetes kisfiam 3 órát aludt kint kora délután a teraszon, ahol 11 fok volt és szélárnyék.5 réteg volt rajta, a mózesben aludt. Lehet valami baja és ha igen, azt miből venném észre (első baba) és mennyi idő múlva?

Figyelt kérdés
Azért hagytam kint ilyen sokáig, mert egész délelőtt nem aludt kint meg olyan jól aludt, nem volt szívem felkelteni (ha behozom, azonnal megébred). Nem volt hideg a baba, amikor behoztam, nem folyik az orra, nem lázas, szépen evett utána. Ugye nem vagyok felelőtlen, csak azt akartam, hogy végre aludhasson egy jó nagyot.
2012. jan. 20. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz nyugi! Sőőt! Legalább aludt egy jót :))
2012. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja,ha jól be volt bugyolálva,nyugodtan kiteheted máskor is.

Nekem az öcsém aludt rendszeresen az erkélyen ,mert anyu egyszerűen hiába csinált vele bármit,csak bömbölt,a megoldás mindig az erkély lett,hatalmasakat aludt ott,jól betakarózva, emlékszem anyu néha benyúlt a pokróc alá, és megfogta a kezét, hogy nem hideg e.

2012. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz. Örülj neki, aludt egy jót! Bárcsak az én lányom aludt volna ma ilyen jót!!! :)
2012. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nyugodj meg, biztosan nem lesz semmi baja, a jó levegő még jót is tesz neki, meg ez a kiadós szunyálás :).

Ha nem volt hideg, nem fázhatott, ha meg fázott volna, biztosan felébred és jelzi, hogy nem jó neki.

2012. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megnyugodtam!
2012. jan. 20. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz! Az enyém állandóan kinn aludt, máshol nem volt hajlandó napközben. Még esőben is. Kocsira esővédő és úgy húzta, mint akit fejbe kólintottak. Ovikezdésig 2 db náthát és 1 db háromnapos lázat leszámítva nem is volt beteg! :)
2012. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én babám is csak kint hajlandó nagyokat aludni. Eddig én is rengeteg réteg ruhát adtam rá, de rájöttem, hogy az overállja nagyon meleg, így csak a body és a rugi van rajta plusz két pokróc. Így is izzadtan veszem ki az overállból. Mondjuk ő már 3 hónapos, de 2 hetes korában már volt 4 órás sétán is.
2012. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!