Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Giraffe Club SH-618-as babakoc...

Giraffe Club SH-618-as babakocsival kapcsolatban várnék véleményeket - átfordíthatóság, kerekek tekintetében főleg. Érdemes ilyen babakocsit venni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik ez a babakocsi, mindössze kétféle fenntartásom van: 1) mivel a tolókarja nem átfordítható, azon filózom, hogy szembeszél vagy szembenap esetén menetközben is meg tudom vajon fordítani rajta a hordozót, mózest vagy ülést? Mert ha csak otthon lehet macerásan átszerelni, akkor ilyen esetben húzhatom-vonhatom ezt is mint a régit... 2) a kerekek nem sérülnek könnyen - mondjuk egy-egy éles kő vagy tüske nem okoz defektet vagy nem eresztenek le könnyen? Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. jan. 21. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Így mindenkinek könnyebb lesz.

Nekem nem ez a tipus van, hanem a mama love. Felfújható kerekek, külön dokkolható részek. A kerekekkel semmi gond, nem lyukadnak olyan könnyen mert erős gumiból vannak, mellesleg nem száguldozol a babakocsival, azaz ha meglátsz egy törött üveget akkor ki kerülöd.

A forditgatás nem macerás, csak SZERINTEM utcán nem megoldható. A mózessel meg a babahordóval nincs gond, mert 1-1 gombbal veheted le a vázról, azt meg tudod fogni és át tudod fordítani. Viszont a sportrészen nincs fogó, azt gyerekkel együtt megfordítani elég bajos. Nekem mondjuk ezzel a részével sosem volt problémám, vettem 1000ft-ért egy napernyőt így a sport részt nem kellett fordítgatni. Vagy ha tudtam, hogy merről süt akkor mielőtt betettem volna, megfordítottam.

2012. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a sport részt is lehet mondjuk az utcán forgatni, csak a gyerek addig ne legyen benne, ugye? Egyébként ahogy rákerestem, a Mama Love szinte ugyanolyan mint a Giraffe Club - mi a különbség? Köszi
2012. jan. 21. 14:17
 3/3 anonim válasza:
A Mama Love ugyanaz, mint a Giraffe Club, tehát nincs különbség. Ha nem akarsz 80 ezernél többet kiadni, akkor a Giraffe Club SH-618 egy jó kompromisszumos választás. A fújható kerék olyan, mint a kerékpárgumi, ha kilyukad, akkor beragasztod. 15 ezerrel többért pedig már egy Bergon Q12 Camarelo babakocsit is vehetsz, de az új Bergon M12 Sandero babakocsinál nagyon egyszerű, az egységek cseréje.
2012. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!