Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra mit vegyek?

Első szülinapra mit vegyek?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz a babám 1 éves.Most mászik, feláll és szépen jár a bútorokba kapaszkodva.

Nincs ötletem,de valami fejlesztő játékra gondoltam.Mit vegyek neki?

Ilyen korban a ti babátoknak mi tetszett legjobban és hasznos fejlesztő volt?


2012. jan. 21. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy fiú vagy lány e a babád.De szerintem egy Fiscer Price csigának vagy sütifaló bödönnek örülne.....
2012. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lányom február 24-én lesz egy éves.

Biztosan kap egy tanuló kutyát és egy FP tanuló széket. Akartunk venni egy tolókaros triciklit nyárra, de közben örököltünk egyet. De az szerintem jó ötlet, tavasszal már tudjátok használni.

Meg néztem játszósátrakat, hozzá kicsi műanyag labdákkal. Hancúrozhat benne, ráadásul a lányom imádja a kicsi labdákat.

Amit még biztosan kap, az a képeskönyv, mert imádja a könyveket.

2012. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ikreim sütifaló bödönt(is) kaptak szülinapjukra novemberben. A mai napig a kedvenc játék a járássegítővel együtt. Minden nap játszanak ezekkel.
2012. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Téli a gyermekem, így leírom minek örült karácsonykor. Kapott egy rongybabát (ölelgetni szereti), kapott egy nagy pöttyös labdát (gurítja a szobában, dobol rajta), legóhoz hasonló (de nagyobb) építőt (szétszedését élvezi), FP csészék (egymásba rakosgatja őket, bele beszél, összeütögeti). Ezeket nem csak mi vettük, hanem csomó mindenki. Van már egy csomó olyan játékunk, amit igazán csak kicsit később fog rendeltetésszerűen használni. Pl: építőkockák (szereti kiszedni, meg betenni a dobozba, meg rágcsálni, de építeni azt még nem). Választék van bőven...
2012. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemet inkább a házban lévő egyéb holmik érdeklik, mint a játékok. De nagyon szereti az FP-nak a kockáit.
2012. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Első szülinapra kapott:

Fisher P. tanuló szimulátort, amit most 21 hónaposan is imád

Állat alakú kirakót(amin csak pár mélyedés van, abba kell az állatokat beletenni)

Műanyag piramis karikákat

Fisher P. teknőst

2012. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk FP ugráló zebra lesz,már látta,nagyon tetszett neki,de még áprilisig várnia kell rá:D(nagyon olcsón találtam újat:D)
2012. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Elnézést,elfelejtettem írni,hogy fiú.

A zebrát és poharakat én is nézegettem,sütifalót örököltünk és járássegítőt is,de azt nem használja,csak a zenélő részét.

2012. jan. 22. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki az ugráló zebrát talált olcsón újat attól kérdezném, hogy hol és mennyiért? Köszönöm előre is. :D
2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is nézegettem az ugráló zebrát,de felmerült bennem,hogy nem esik le róla a baba? mert az enyém még nem m egy magától csak a bútorokba kapaszkodva..
2012. jan. 22. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!