Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves fiamnak mit vegyek,...

1éves fiamnak mit vegyek, karácsonyra, mikulásra, és szülinapra?

Figyelt kérdés

Január eleje a szülinapja,mindenképpen szeretnék neki venni valamit, mert anyumék is mindenki vesz, ezértén is fogok.

Ti mit vettetek?


2011. aug. 9. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ruhát...cumit, stb
2011. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát az mondjuk érdekes, hogy azért veszel neki, mert mindenki vesz...

Valami színes játékot.

2011. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy neki ez még nem lényeg,neki mindegy hogy karácsonykor kap...vagy egy sima hétköznap pl.

csak nagymamáék vesznek,akkor az hülyén jön le hogy én semmit nem veszik neki. És úgy gondoltam akkor veszek én is akkorra, mikulásra megveszem amire szüksége van ruha, stb.

És karácsony meg szülinap?

Én is játékra gondoltam csak tippem sincs milyenre

2011. aug. 9. 11:50
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval ne értsetek félre, amúgy is vennék, csak lehet nem pont 24.ére venném meg,hanem 2héttel később vagy 2hónappal, mikor rátaláok valamire ami érdekelni is fogja akisfiam, nem csak lesz...
2011. aug. 9. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:

az én nagyobbik fiam január 3.-án született.

első mikulásra kapott FP formabedobó csigát, mikulás csomagot szülőktől rokonoktól is kapott ruhát, pizsamát stb...


karácsonyra vettünk neki járássegítőt és 1 mászó Micimackót (mert nem volt hajlandó mászni) meg egy játék laptopot.

rendeltünk neki egy szánkót is amit karira akartunk de a szülinapja előtt jött meg így azt kapta szülinapjára, pedig a szülinapjára egy triciklit rendeltünk, ami később jött meg kb 1 héttel.


a második szülinapjánál


mikulásra csomag meg volt valami játék is de nem is emlékszem rá mert akkor már itt volt az öcsi is és keverem

karácsonyra játékot kapott szerszámos kocsit szerszámokkal, szülinapjára torta és egy kisebb értékű játék olyan 3-4ezer ft között volt.


mi így oldottuk meg

2011. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen te komolyan aug. ban gondolkodsz?Most akkor most 1 éves a fiad,vagy karácsonykor lesz,mert az sem mindegy...
2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
januárba lesz egy éves, csakmár most mindenkikérdezi mit vegyenek, ehhez először kéne pár ötletm, és ígyx tudnék dolgokat mondani
2011. aug. 9. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyig még ezerféle dolog lehet,hogy mit szeret meg a kisfiad,mi érdekli,mennyit fejlődik addig,vagy éppen te mit látsz meg,ami tetszik neked,vagy épp akciós.A helyedben nem sietnék a dologgal.
2011. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

januári kisfiam a köv. dolgokat kapta tavaly mikulásra-karácsonyra-szülinapra:

- 1 db készségfejlesztő játék, olyan, ami sípol, zenél, csörög, forog.

- 1 db autó-műszerfalra emlékeztető készségfejlesztő játék, fékkel, kormánnyal, jelzőlámpával, stb.

- 1 db. My Pal Scout beszélő-éneklő, egyénre szabható plüss kutyus

- 1 db. FP járássegítő

- 1 db. felhúzható tv, amiben állatokat mutat

- 1 mesekönyv

- 1 zenélő bili


My Pal Scout és a készségfejlesztők ma is nagy kedvencek, pedig a fiam már másfél éves. Mesekönyvet még nem adtam a kezébe, de potom fillérekért lehet olyan leporellókat venni, amelyeknek nagyon vastag karton lapjai vannak, azokat nem tudja eltépni.


Scoutot ajánlom meleg szívvel, keress a neten, kislány változata is van, és letölthető programmal tudod változtatgatni a dalokat, a szöveget és megtanulja a baba nevét is. A fiam imádja:)

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de az egy éves fiadnak csak azért teszel a fa alá ajándékot mert más is? nekem ez nagyon furcsa! értem én, hogy 2 hét múlva úgy is kap na de azt nem a "jézuska hozza"

amúgy meg augusztus van, majd megveszed novemberben-decemberben mikor látod mire van szüksége

2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!