Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ez a vitamintól? Nagyon...

Lehet ez a vitamintól? Nagyon durva?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem (1,5 éves) fél éve valami überszuper vitaminszirupot kap (mlm rendszer terméke).

Mind a 20 tejfoga kint van, ráadásul felül két maradandó rágófoga is kinőtt, és alul is bújik neki.

Panszkodik, hogy fáj, a maga kis nyelvén, a felső fogsora eléggé zilált állapotban van (az egyik metszőfoga a másik fölé csúszott szinte, a mellette lévő pedig a helyhiány miatt "oldalazik")

Egyszerűen nem fér a kicsi szájába ennyi fog.


2012. jan. 22. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:

??? 18 hónaposan maradandó fog???

Ez kamu kérdés ugye??

2012. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. :(

Doki is csak néz.

Ez a nagynéném új mániája. Egészségesen és változatosan eszik a kislány, nem lenne szükség, max C-vitaminra.

De nagyon ilyesztően néz ki a mosolya.

Az én lányom 15 hós, neki van 10. Tudom nem verseny, de tekintve, hogy kinézetre nagyon hasonlítanak (fejforma mimika) meg ugyebár genetikailag is van közük egymáshoz, szerintem azoknak a fogaknak még nem kéne ott lenniük.

Infókat keresek családi kupaktanácshoz, mert ez így nagyon nem oké.

2012. jan. 22. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fél év alatt nem indítja meg az az überszuper vitaminszirup ennyire a fogakat. Az nem baj, hogy egészségesen, változatosan eszik a kicsi, az lenne a durva ha állandóan felvágottat, zacskós levest, hurka-kolbászt enne....:)

Amúgy nekem is úgy tűnik, hogy egy kicsit kamu ez a dolog.

Az én fiam 1 éves és 8 foga van, most megint jön 2.

2012. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jahh, és nem csak C vitaminra van szüksége az ilyen kicsiknek sem (ezt nem 1, nem két gyerekorvos mondta, mondja.)
2012. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5 évesen már kint lehet mind a 20 foga. Az én fiamnak már 11 hónaposan 16 foga volt, vagyis akkor kezdett el bújni a 4 szemfoga is.
2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Jártas vagyok valamennyire vitamin témában, én is szedtem egy időben erős vitamincsomagot.

Szerintem nem ettől van...ahogy írták mások is, fél év alatt nem valószínű, hogy ilyen "mellékhatásokat okoz"


Amúgy milyen vitamint ad neki??És mik a mennyiségek?

2012. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másfél évesen simán kint lehet a 20 tejfog.

Nem hiszem, hogy a vitamintól lenne.

2012. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!