Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell ebédre enni egy...

Mennyit kell ebédre enni egy 14 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Elsőt,másodikat ennie kell?
2012. jan. 22. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én szoktam levest Adni ha föztem egyáltalán, egyébként másodikat azt kap mindig külön már nme fözök neki
2012. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ebédre főzit adok, vagy ha van zöldségleves akkor abból a zöldséget+ egy kevés lé, nem sűrűn van az, hogy leves-második is. amúgy 180-200 grammot eszik. 14 hós. szerintem nem rossz, ha már most hozzászokik, hogy leves második, de nálunk ha pl babgulyás van, vagy más fűszeres leves, akkor azt nem adhatom.
2012. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam,hogy a leves sűrűjét összeturmixolom a levével és abból gyakorlatilag főzelék lesz.Általában ebédre ezt adom,de ha nincs olyan sűrű leves,akkor a másodikból turmixolok neki.De levest meg másodikat szerintem meg sem bírná enni egyszerre.Hús az mindenképpen szerepel az ételben mindig.A nap folyamán még szoktam neki adni "rendes" ételt,nem csak ebédre.
2012. jan. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!