Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külföldön élő kismamák és...

Külföldön élő kismamák és anyukák. Honnan írtok? Könnyebb az élet segítség nélkül, de anyagilag biztonságban? Szeretnétek egyszer hazamenni Mo-ra?

Figyelt kérdés
Mi 3 éve Írországban lakunk és itt is szültem. A férjemen kívűl nincs más segítségem, de így is boldogok vagyunk. Hazamenni nem igen akarunk. Csak kíváncsi vagyok, hogy ki hogy éli meg a gyereknevelést és babavárást külföldön?
2009. máj. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A ferjem portugal-mozambiki, ikerfiaink 3 eve Budapesten szulettek, es ott is eltunk fel evig, aztan Mozambikba koltoztunk. Most megint babakat varok, es a fiuk is oviba mennek szeptembertol, igy a ferjemmel ugy gondoltuk, jobb, ha visszamegyunk Europaba, igy jovo honapban koltozunk. Nem lesz egy setagalopp. :)


En szivesen hazamennek, de a paromnak eleg rossz tapasztalatai vannak a magyarokrol. Annak viszont orulok, hogy a gyerekeim Portugaliaban fognak megszuletni es remelhetoleg felnoni is, nagyon jok ott az ovik, az iskolakrol meg nem informalodtam, bar meg ra is er. :)

2009. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj az off-ért, de gondoltam felteszem neked ugyanazt a kérdést:) 2 hét múlva költözök ki a babámmal a férjemhez. Kíváncsi lennék milyen az élet kint egy kisbabával. Ha van kedved, és megosztanád velem a tapasztalataidat akkor írj privit.

2009. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk kicsit mas a helyzetunk, Angliaban vagyunk mar 3 eve, kisfiam itt szuletett es most 1 eves. En 7 honapos koraban visszamentem dolgozni, a mano bolcsibe jar, szereti. Ferjem viszont munkanelkuli lett, es most munkat keres itt. Szoval egyedul vagyunk, es meg anyagilag is rossz most a helyzet. HAzamenni nem akarunk, mert ott valoszinuleg mindketten munkanelkuliek lennenk, ugyhogy kivarjuk, amig itt jobbra fordul.
2009. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi jappanban elunk.ferjem jappan en szlovakiai vagyok.fiam aki most 8hos,itt szuletett japanban.en is mindenre magam vagyok.ferjem segit amiben tud,meg ha persze van ideje.azt hiszem magyarorszagon nem lenne jobb,se szlovakian,ami a munkat illeti.en elegedett vagyok az itteni eletunkel.meg van a nyugalmunk,munkank,nem vagyunk gazdagok,de azt hiszem megvan mindenunk ami a boldogsagunkhoz kell.ami hianyzik a csalad foleg a picim miatt.
2009. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,mi Nämeto-ban älünk,a färjem oszträk ällampolgär,neki Ausztriäban nekem meg Szegeden van lakäsom.Nämetben albärletben vagyunk.Eläg sokat utazunk,szinte minden hätvägän a 3 orszäg között.Jelenleg 25 hetes kismami vagyok,nekem sincs a färjemen kivül mäs segitsägem,vagy barätnö,a magänyt eläg nehezen viselem a pärom sokat dolgozik.A tapasztalatom az ,hogy otthon a kismamäkat alaposabban vizsgäljäk meg.Ausztriäban ezt lazän kezelik.A mult hätvägän voltam otthon,megnäzettem a babät egy ottani orvossal,äs kicsit kiakadt,hogy sok vizsgälatot el sem vägeztek.Häl istennek än sokat järok haza.Valoszinü Ausztriäban fogom a babät megszülni,kicsit fälek mert a nyelvet nem annyira beszälem,äs mi lesz ha nem ärtem amit szüläskor mondanak majd nekem.pozitivan ällok a dolgokhoz
2009. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!