Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós baba miért kell fel...

4 hós baba miért kell fel éjszaka? Enni nem hajlandó.

Figyelt kérdés
Persze nem meglepő hogy egy 4 hós felkel, de tápszeres, este 2 decit iszik, 2-4 között van hogy felkel egy fél órára.Ilyenkor iszik egy kis teát aztán magyaráz még és visszaalszik.Adjak neki vizet inkább?Vagy nappal alszik túl sokat?Egyébként 4-ből 2 éjszakát totál átalszik.
2012. jan. 22. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó arány, valószínű a foga miatt felkel néha és nyűgös is, az én kisfiam ennél gyakrabban kelt és evett is. de ebben az időben a foga miatt voltak a gondok. 4 és fél hónaposan 4 foga jött egyszerre és utána is 3 és még 5.most 13 hós és 13 foga van és már látszik a többi. a fogfájás nekik is macerás dolog én a panadol mellett voksoltam, nem sokszor kapott de amikor igen akkor segített nagyon is.
2012. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valószínű.Folyton a szájában a keze:-)
2012. jan. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!