Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 1 hónapos...

Mit csináltok 1 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Az én kisprücsköm nem hajlandó aludni, fent van nappal, néha emiatt nyűgös is, mert nem tudja kialudni magát. Ti hogy altatjátok tiéteket, és mit játszotok vele? :)
2009. máj. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az enyémet nem kell altatni, de azt tapasztalom, hogy cicin alszik el a legbiztosabban és leggyorsabban. Persze a babakocsiban is pillanatok alatt elbóbiskol, de az ugye csak az utcán működik.
2009. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen picik voltak (3 fiú), akkor ringattuk, kendőbe kötöttük, babakocsiztattuk, szoptattam akár egy órát is, aztán énekeltünk neki, simogattuk.
2009. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a babahordozó vált be, kitömtem az alját párnával, hogy visszintesebbem legyen és ha nem tudott elaludni akkor elringattam és imádta, így nem szokott fel az ölbe sem, most is, nagyon szereti ha beleteszem és ringatom pedig már 8 hos.
2009. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szopizás a legjobb volt neki, aztűn a bébihordóban ringatás és a babakocsizás.

Mára a szopi maradt, néha a kocsi

Üdv

2és fél hós anyukája

2009. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!