Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem találom azt a tegnapi...

Nem találom azt a tegnapi kérdést, amiben valaki "megörökölt" egy gyereket állítólag. Ki tudja, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha olvastad volna a kérdést, értenéd.
2012. jan. 22. 18:58
 3/14 anonim ***** válasza:
tényleg eltűnt...pedig én hozzá is szóltam de nincs a megválaszoltjaim között se...biztos törölték vmiért.
2012. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az :) Érdekelt volna, hogy miért törölhették. Szerintem nem volt igaz, de ez lényegtelen. Legalábbis remélem, a gyerek érdekében, ha egyáltalán létezik.
2012. jan. 22. 19:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Pont válaszolni akartam rá, amikor törölték.

A vége felé elkezdtek jönni azzal, hogy biztos kamu és ne szórakozzon, szerintem jelentette valaki a moderátoroknak.

Nem derült ki, hogy valóban hamis volt-e a kérdés.

Minden esetre, érdekes volt...

2012. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is válaszoltam, de nekem sincs meg, én is kíváncsi vagyok, mi lett velük, vagy tényleg igaz volt e. Mikor én válaszoltam, akkor még "normális" válaszok voltak.Gondolom utána durvult be.
2012. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miii? Hogy?? Ez engem is érdekelne...! Mi volt? Megörökölt egy gyerekeeeeeeeeeeeet???? Valaki mondja már el mi volt a sztori..!
2012. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy barátnő írt, hogy a párjának az 1 éves gyerekét,(szakítás után derült ki a terhesség) az "anyja" elvitte hozzájuk, hogy neki már nem kell. Mit csináljon, mit adjon neki enni stb...én még az elején válaszoltam, de valamikor utána törölték...nem tudom mi volt a kiváltó ok, mert persze mindenki szidta az "anyát" ami jogos is, de nem volt semmi durva.
2012. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne .)
2012. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Törölték a kérdést a moderátorok.
2012. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!