Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag szeret, de ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag szeret, de ennyi elég neki, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

Nemrég léptem ki egy kapcsolatból. Fájdalmas szakítás volt, és úgy gondoltam, hogy egy jó darabig nem is szeretnék kapcsolatot. Erre belép az életembe egy srác, akibe szinte teljesen belehabarodtam. Néhány hete nagyon sokat találkozgatunk. Pénteken úgy váltunk el, hogy szombat este találkozunk. Nem keresett. Ma kifogást talált, hogy miért nem találkozhatunk. Aztán jött a fekete-leves. Azért nem keresett engem, mert valaki mondta neki, hogy az én ex-em szinte itt lakik nálam a mai napig. Szóval nem volt benne annyi becsület, tisztesség, hogy először hozzám jön oda, hogy megkérdezze mi is a valóság. Helyette elutasító volt és érdektelen velem szemben. Úgy érzem, most nagyon csalódtam benne. Pont ezt akartam elkerülni, hogy fájjon a szívem. A hétvége alatt az üzeneteimre, hívásaimra nem reagált. Mikor sikerült egyszer elérnem telefonon, akkor is közömbös volt és elutasító...a hívás végén nem is köszönt el, úgy rakta le a telefont.


Nem hiszem, hogy ezt így kellett volna lerendezni. Szerintem ez gerinctelen és bunkó dolog, hogy egyik napról a másikra csak úgy kitöröl az életéből minden magyarázat nélkül.


Nektek erről mi a véleményetek? Ti mit szólnátok ehhez, ha a "párotok" csinálná ugyanezt?


2011. máj. 22. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát..ha az exed ott lakik,én is eltűntem volna,mint fing a fürdőbe!
2011. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem jöttél volna rá ebből, akkor le is írom. Nem, nem lakik nálam. Ez a pletyka ezek szerint. Ő ezt hallotta valakitől, és el is hitte. Az a legszebb, hogy nem is közölte velem, hogy ő ilyet hallott, csak eltűnt. Ha így már érthetőbb számodra.
2011. máj. 22. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Oda hívtam volna a srácot megnyitottam volna a forróvizet, beleraktam volna a fejét egy 15percre.Szerintem nem élte volna túl, megfulladt volna de ez volt a cél.
2011. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemértem ezt a női logikát..

Minnél suttyóbb egy pasi,ti annál többet rinyáltok utána...

2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést. Én is azt hiszem, hogy rossz embert hittem jónak. Nekem erre nincs szükségem. Csak kiváncsi voltam, hogy más hogyan látja ezt a helyzetet.
2011. máj. 22. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmondom neked,hogy félt ez a kis bohóc megmondani neked a frankót..

Márminthogy csak meg akart rántani,és semmi komolyat nem tervezett veled.

Bocsi,de te hoztad ki belőlem:$:)

2011. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát lehet itt találgatni. De az biztos, hogy nem akart még velem lefeküdni. Lehet hihetetlen, de ez így van.(egyszer sem beszélt a szexről és egyszer sem nyúlt hozzám máshogyan...pedig nem egy alkalom lehetett volna rá.) Csak az a gáz ebben, hogy nem mondta el nekem, hogy mit hallott és nem is szándékozott velem ezt megbeszélni nagyon.
2011. máj. 22. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Mártírként állítod be magad,de valami azt súgja nekem,hogy te sem vagy teljesen ártatlan..

Minden "pletykának" van alapja...

2011. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban voltam nemrég, a különbség csak annyi volt, hogy az a sz*r szemét állat szintén nem válaszolt,hiába volt megbeszélve...Utána volt egy rossz érzésem,és véletlenül arra gondoltam,h mi lenne ha mással látnám véletlenül.És abban a percben megláttam a buszról,ahogy a megállóba valami szőke p-a rajta csimpaszkodik...mivel kora reggel volt,gondolom együtt aludtak....Áh kiszámíthatatlan és gyáva féreg akiről te is írtál ....
2011. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok így vele, hogy minden pletykának van alapja. Inkább azt mondanám, hogy az emberek többsége az utolsónak hallott információt tartja észben, hiába telik az idő. Mivel mást azóta nem tud, így azt adja tovább, amit legutóbb hallott. Szóval erről ez a véleményem. És nem kértem, hogy engem ludasként állíts be, azért én sem vagyok hülye, hgoy idegeneknek akarjam bizonyítani az én tisztaságomat. Velem ez történt, amit leírtam. Több nem. Ennyi.


Utolsó, sajnálom. Néha belebotlik az ember ilyen szemét alakokba...

2011. máj. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!