Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 14 hós kislánynak mikből...

Most 14 hós kislánynak mikből álljon a tavaszi ruhatára? Mennyiért reális mindent megvenni?

Figyelt kérdés
Túl sok kinti ruci nem kell, nem élünk nagy társasági életet... Max heti 2 babaprogram, 1-2 vendégség (de ez utóbbi változó nagyon).
2012. jan. 22. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nekem kisfiam van, és már lassan 2 éves, de tavaly ilyen idős volt nagyjából.


Én itthoni játszós ruhákat nem veszek. Azt vagy leörököljük valakitől, vagy befogok egy-két használtabb darabot.

Én mindig veszek legalább 6-7 pulóvert. Kintit, nem agyon használtat. Veszek nacikat is, abból is kb. 6db-ot. Harisnyákat, vastagabbat vékonyabbat. Ezekből legalább 2-2 db-ot. Mivel kislányod van, nektek mehet több is, ha szoknyát akarsz ráadni stb. Tavaszi kabátja van 2db, és egy bőrkabi. Sapkák, hosszú ujjú bodyk . Hosszú ujjú pólóból van szintén 5-6 db, vastagabb kinti mellény, nekünk van jó pár ingünk is. Nagyjából ennyi. Én úgy szoktam vásárolni, hogy 1 legalább minden nap mást tudjak rá adni, mindenből. Pulcsi, naci, hosszú ujjú póló stb..

Nyárra ennek kb. a 3x-osát veszem. Akkor aztán 1 nap 2x, 3x át kell öltözni..:))

2012. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fú, jó soknak tűnik! Mondjuk az én babám még nem jár, lehet akkor hamarabb fog koszolódni :) Köszi a választ :)
2012. jan. 23. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mondjuk, azt hozzá kell tennem, hogy mániás ruha vásárló vagyok.

Az én fiacskám sem járt 14 hónaposan, de ettől függetlenül pl. vittem játszótérre. Na ő volt mindig a legkoszosabb. :)


Én nem egyszerre veszem meg, úgy tényleg soknak tűnik, hanem kb. 3 hónapra beosztva. Most PL. a C&A-ban iszonyat jó leárazások voltak. Pulcsik 990ft-ért , a bőrkabi amit vettem 2500ft volt C&A-s kuponnal.

De a legtöbbet a teszveszen veszem. Amit kinő a kisfiam, azt egyből adom is el, és veszem a megfelelő méretűt. Igy tulajdonképp csak 1-2 ezer ft ráfizetésem van. Én ezt kb. 6 hós kora óta csinálom, szerintem így megéri. :)

2012. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!