Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni szivacsfotelt...

Nacebee kérdése:

Hol lehet kapni szivacsfotelt vagy ehhez hasonló ülőalkalmatosságot 15hós kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
előző héten asztalt mentünk venni a párommal és elég sok bútorboltba bementünk szinte mindegyikbe volt ilyen, én is néztem, mert lassan kelleni fog, nagyon aranyosak és rengeteg féle van jobbnál jobbak 4 ezertől 10 ezerig láttam az árakat
2012. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szivacsfotelben gondolkoztam a most 14 hós kisfiamnak. Végül az Ikeában kapható gyerek pihenőszék mellett döntöttünk. Már most biztonságosan tud be és kimászni és még jó pár évig tudja majd használni. Nem utolsó sorban imádja. :)

A szivacsfotelről a barátnőm dumált le, azzal, hogy nagyon instabil. Kipróbáltuk és tényleg az volt.

2012. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam a Tescoban fotelt is és kanapét is!nagyon jól néztek ki,több fajta mintázatú is volt,de én nem láttam annyira instabilnak!Barátnőm kisfiának kb 1 éves kora óta van,most 20 hós és imádja,napjában többször is ül benne!
2012. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az auchanban láttam 7 ezer körül volt, de megnéztem a cimkéjét és soroksáron van a gyártó: pa-mü-feld, ha jól emlékszem meg is néztem az oldalukat és ott sokkal jobb mintázatúak is vannak.
2012. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.válaszoló vagyok!

Tényleg én is az auchanba láttam nem a tescoban!

Bocs összekeveretem!

2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!