Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol adtok a babátoknak...

Mikortol adtok a babátoknak cseresznyét? Mert én amit olvastam táblázatot 8-9hotol irja de a védönö aztmondta még ne adja, akkor most mikortol adhatom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 7 hónapos korában adtam neki a tavaly lefagyasztottból, most pedig majdnem 9 hónaposan már a frissből adhatok neki és nagyon szereti.
2009. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baba válogatja, aki nem hajlamos felfújódni, görcsölgetni az a baba bírja és szereti. Személy szerint én a mai napig nem bírom, pedig 28 vagyok :-D

Fogok adni a babámnak 8 hó körül, kipróbáljuk és majd látom ő az anyjára ütött-e.

Ha igen nincs több cseresznye, meg az összes felfújós dologgal óvatosan...

2009. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hós, kapott már, mivel most érik, és kinézte a számból! :)

Először 1 szemet, nem volt baja tőle, így másnap kapott többet (főzve). Szereti.

Szerintem babája válogatja, az enyémnek nincs baja tőle, de pl a spenót úgy kicsípte a popsiját, h egy darabig még hanyagolni fogom (pedig azt már ehetne).

2009. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 9 hónaposan adtam neki először friss cseresznyét (nem főzve!)
2009. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!