Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mellen elalvásról, hogy lehet...

Mellen elalvásról, hogy lehet leszoktatni a babucit? 4hós

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
amikor már megunod:)Suttogó titkai
2009. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én babám magátol szokott le 8 honaposan szinte egyik naprol a másikra

ha neki cicire van szüksége hagyjad cicizni

én mindig hagytam amikor csak kedve volt és magátol választotta el magát és egy nagyon kiegyensulyozott nyugodt abba

2009. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem abba hanem baba:D
2009. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nehezen sztem.nekem is így alszik el,én nem is bántom,felemelem rendesen,hogy büfizzen még ha akar és berakom a helyére.Ha meg már nem fogom szoptatni,akkor úgy is át kell reformálni az egész esti rituálét,az meg még odébb van és az akkori idők problémája lesz.sztem hagyd,hogy így aludjon el,még olyan picike.Ne foszd meg az anyai biztonság érzettől.Hidd el hamar önnállóak lesznek.nekem 6hónapos a babám és már rendesen eszünk mást is,és emlékszem olyan rosszul esett mikor napközben nem fogadta el a cicit.Most is csak nyugtatónak használja,de már beletörődtem.használd ki ezt a pár hónapot,mindkettőtöknek jót tesz.a suttogós módszer jó,csak ne feledd,nem biztos,hogy attól,hogy te azt akarod csinálni vele,ő is azt akarja majd csinálni amit te szeretnél vele...na ezt jól megmondtam...6hós babamami
2009. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!