Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korától kapott...

Mennyi idős korától kapott csak reggel este tápszert a babátok?

Figyelt kérdés
5 hónapos tápszeres babámnál már kiváltottam az ebédet főzelékre. Lassan a tízórait is kiválthatnám már, mert nagyon szívesen eszi a gyümölcsöket. Az uzsonnát mikor és mire váltsam ki majd? Tejpépet nem akarok neki adni, inkább gabonapéppel dúsított gyümölcsre gondoltam.
2012. jan. 23. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy éves korától. Előtte minden elalvás előtt igényelte. Most már csak éjjel/reggel kéri. (16 hónapos)
2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kb 1 éves korától, reggelire tápszer, és vacsira elalvás előtt. A tízórai, ebéd, uzsi már "rendes" kaja :-)
2012. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ameddig elfogadja a tápszert napközben, akár magában, akár étkezés után, addig add neki bátran.

Én örültem volna, ha elfogadta volna, de napközben már egy korty tápszert sem ivott fél éves korától kezdve, és 8 hónaposan már csak este volt hajlandó meginni.

Most 15 hónapos és jóformán semmi tejes/tápszeres dolgot nem fogad el, úgy 1 éves kora óta. Mondjuk amúgy jó az étvágya, csak azért örültem volna, ha sokáig megitta volna a tápszert.

Én adtam neki tejpépet amúgy, de azt sem szerette, a gabonapépet meg szó szerint kiköpte. Így uzsira is általában gyümölcsöt evett, vagy esetleg Sinlac pépet (ezt elfogadta).

2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éve korátol 15 hónapos koráig majd teljes mértékbe felváltotta a Tej
2012. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy nehezen fogadja el a tápszert. Ébredés után és este fürdés után nincs gond, de a többi étkezésnél a tápszert elég beleerőltetni. Viszont a főzelék, gyümölcs bármikor jöhet.
2012. jan. 23. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha főzibe, gyümibe rakod bele neki sztem az teljesen elég napközeben... én fiam 5 hónapos és csak reggel meg este eszik tápit.. napközben semmilyen formában
2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mennyi tápit eszik összesen? És mibe "csempészed bele" napközben?

2012. jan. 24. 12:48
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, most olvasom, hogy semmilyen formában nem eszi napközben. Tejpépet adsz neki?
2012. jan. 24. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Tejpépet uzsira kap egy egész adagot... Ha esetleg olyat főzök neki ami higításra szorul, azt szoktam esetleg egy icipici tápival higítani :)

utolsó voltam:)

2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!