Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendszeresen GYIK-ezo anyukák...

Rendszeresen GYIK-ezo anyukák a parotokat nem zavarja a sok netezes?

Figyelt kérdés
Az enyémet kicsit zavarja de hat nekem ez most a kikapcsolodasom 2 gyerkoc mellett főleg, hogy itt meg hasznos infokat is találok.
2012. jan. 23. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az enyémet is zavarja.Én is arra hivatkozok,hogy csak itt tudok kikapcsolódni és sajnos az itthonlét miatt szinte csak itt tudok érdemben kommunikálni.Viszont én is sokszor belefutok érdekes,fontos információkba.
2012. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarja :-)
2012. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarja, mert nem ülök itt sokat, inkább többször keveset, vagy ha Ő éjjeles, akkor lógok itt. Amúgy én is a kikapcsolódásra és információ gyűjtésre hivatkozok! :-)
2012. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor vagyok itt, ha dolgozik, és amúgy is ráérek. Pl most az én drága uram is éjszakai műszakban van, baba alszik, és vacsi közben lógok egy kicsit.
2012. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarja, mert ő meg a tévére kötve xboxozik :) 2 gyerek
2012. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem zavar, hogy ő milyen sokat netezik :P
2012. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarja. Legtöbbször nap közben lógok itt, amikor a kicsim alszik, vagy épp nincs rám szüksége. Ilyenkor meg amíg a férjem fürdik, addig idetelepszem gyorsan. :)
2012. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem zavarja, néha van, hogy az én regem alatt kérdezget mindenfélét.

Plusz jónak tartja, mert nagyon sok értelmes és hasznos infót kaptunk itt, mint első szülők!


Ő is szereti és én is. Tudja jól, hogy jelenleg nekem csak itt van kikapcsolódásom.

Amikor itthon van, akkor természetesen nem vagyok fent, de ha a lányunk is alszik és ő sincs itthon vagy mással foglalkozik, akkor bizony itt "ülök" :))

2012. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az enyémet néha zavarja, be be szólogatott hogy már megint............ezt nézem!!


Aztán egyszer leültettem valami autós kérdés kapcsán hogy nézze meg hátha kap választ, hát több mint 1 órát ült a gép előtt és azóta nem szól, mert jónak tartja az oldalt

2012. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

de :D

ennyit üzent mellőlem, a kérdést olvasva.

2012. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!