Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet rávezetni a babát...

Hogy lehet rávezetni a babát az éjszaka átalvására? 10 hetes a bébi, eddig 2-szer sikerült. Amúgy egyszer kel.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 16 hónapos, 1x még mindig fölébred inni. Szerintem ő még pici, éhes, és ez így lesz még egy darabig.
2012. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Adj hálát hogy ilyen jó alvó! :) Irigyellek érte... Az én fiam is 16 hónapos, és még egyetlen éjszakát sem aludt át. Minimum 2-szer kel, de inkább többször. :(

Szerintem is pici még egyébként...

2012. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10 hetes baba még nagyon picike,ha felébred azért van mert valami baja van.Éhes,szomjas,melege van,fázik...

Az én kisfiam 8 hónaposan aludta át először az éjszakát.

2012. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10hetest sehogy sem, túl kicsi hozzá. Vannak akik már ilyenkor is átalusszák, de őket meg nem kell rávezetni.
2012. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 alaszka ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel, ha 10 hetes csak egyszer kel, az szuper, az enyém 7 hónapos, és 3x tuti ébred szopizni, de a nagylányom, még 1 évesen is ezt csinálta...Ja, átaludt éjszakánk még sosem volt...
2012. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 hetesen egyszer kel? Adj hálát az égnek, örülj nagyon és ne akard még rászoktatni semmire, ilyen pici babának még természetes igénye, hogy egyen-igyon éjjel. Hosszú még neki az éjszaka.
2012. jan. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másfél évesem az éjszaka 17x volt fent :(

Még soha egyetlen éjszakát nem aludt át és olyan sem volt,hogy csak 1x kelt volna fel,4-5 a minimum...

Szóval mákod van,hogy 10 hetesen már ilyen jól alszik!

2012. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hehhe ez jó!Én anno összetetettem volna a kezem ha egyszer kelt volna.....sőt nem anno most is!:)9 hónapos és még egy éjszakát sem aludt végig....kétszer kel a mai napig!
2012. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó. Annyi idősen nekem is egyszer kelt olyan 2-3 körül. Utána szépen kitolta ezt az időt 4-re, majd 5-re és így tovább. Most lassan 5 hónapos lesz este 10 körül elalszik és másnap fél 9 körül ébred. Néha megébred éjszaka egy picit, de olyankor megkapja cumiját és már alszik is tovább.

Úgy, hogy szerintem nem kell tenned semmit, szép lassan kitolja majd ő az alvási idejét, és átalussza majd magától az éjszakát.

2012. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jan. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!