Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 6ésfél hós...

Miért van az, hogy 6ésfél hós babám éjszaka rengeteget fészkelődik, forgolódik, és egy óra alatt 3-4-szer felkell hozzá kelni?

Figyelt kérdés
És ez megy egész éjszaka. 5 hónapja átalussza az éjszakát, eddig este letettem 9-kor, és reggel 6-7-kor úgy ébredt, ahogy este letettem, soha nem kelt fel éjszaka. Pár napja csinálja ezt, 4-5 napja. Már 3 hós kora óta csak tápis, 2 kaját kiváltottunk, mostanában nem kóstoltunk új ízt. Foga még nincs, de jele sincs, hogy jönne neki, se ínyduzzanat, se nyáladzás, se fehér pont az ínyén, semmi. Melege sincs, mert azt is mindig megnézem. Így ötletem sincs miért csinálhatja. Hanyatt szokott aludni, és az oldalán. Ahogy írtam egy óra alatt 3-4-szer kell felkelnem, mert nyafog a cumiért, mert mindig kiesik a szájából, mikor elbóbiskol. Vagy oldalfekvésből átfordul a hasára, és vissza kell fektetnem az oldalára. Pedig kitámasztom párnával, de úgyis átfordul. Vagy csak elkezd sírdogálni, odamegyek hozzá, és cumi a szájában, hátán fekszik. Olyankor végképp nem is sejtem mi baj lehet. De amint megkapja a cumit, vagy visszafordítom, azonnal alszik tovább, tehát szinte fel sem ébred egész este, de mégis ébren van. Egyébként nappal nincs gond, csak éjszaka csinálja ezt. Aggaszt, hogy mi lehet a baj, és mellesleg így én is hulla vagyok egész nap, mert nem tudok pihenni éjszaka. Adna valaki tanácsot? Köszönöm.
2010. máj. 13. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bizti a foga, attol meg hogy nincs mas jel, szerintem az, mozognak a fogcsirai es az nyugtalanitja ot!
2010. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De ha a foga lenne, akkor nappal is nyűgös lenne, vagy nem aludna rendesen, vagy nem?
2010. máj. 13. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azért gondolom, h a foga, mert nálunk ugyanez megy. Tény, h még csak 3,5 hónapos a lányom, de már átaludta az éjszakát. Erre 3-4 napja, folyton fent van. nyöszörög, sirdogál, ujját szopja.Nappal semmi de semmi gond. nem értettem én sem. Erre mit találok reggel a kis szájában? FOGAT!!!! 3,5 hónaposan, na erre varrjál gombot.
2010. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!