Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ittatok/isztok kávét...

Ti ittatok/isztok kávét szoptatás alatt? Észrevettétek, hogy hatna a babára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, iszom a szoptatás alatt és ittam a terhesség alatt is, igaz hogy mérsékelt koffein tartalmút,jó tejesen, de kettőt is. Én semmit sem vettem észre. Az én babám nagyon jó alvó. A pocija sem fáj.
2012. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre semmilyen hatást. Igaz gyenge kávét iszom.
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem merek inni. Se terhesség alatt nem ittam, se most. Pedig nagyon hiányzik, főleg, amikor reggel a férjem lefőzi a friss, finom, gőzölgő kávét. Mindig folyik a nyálam olyankor :(
2012. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, a terhesség és a szoptatás alatt is ittam,iszok.De nagyon gyengét és sok tejjel! Most 9 hónapos a babám de nem vettem észre rajta semmit, nyugodtan alszik.
2012. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Iszom napi két presszot de du 3utan mar nem. Babamra semmi hatással nincs
2012. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amióta nem hasfájós, kb 3hós kora óta, iszok újra napi 2 tejeskávét, semmilyen hatással nincs rá. Máshogy túl sem tudnám élni a napokat:-))))
2012. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2-3 naponta ittam 1-2 energia italt, de nem volt rá hatással.
2012. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon szívesen innék, néha alig bírom megállni, olyan hulla vagyok. (Van még egy kétévesem is az egyhónapos mellett).Csak sajnos a kicsi esténként hasfájós, ezért nem nagyon merek.
2012. jan. 24. 10:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a terhességem alatt napi 1-r csökkentettem az adagomat, azt tartom most szopi alatt is.

A hasfájós korszaka alatt én sem ittam; mondjuk akkor kb kenyéren meg vízen éltem :-)

2012. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Energia italt? Huha! Én még azt akkor sem innám, ha nem lenne babám. De most tényleg, olvastad már az összetevőjét? Ezt nem bántásból mondom, félre ne értsd!
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!