Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-éves a kislányom, hogy kell...

2-éves a kislányom, hogy kell leszoktatni a cumiról? Mindenféleképpen le akarom szoktatni de nem igazán megy.

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam hogy bekentem a cumit de nem dobja el.Egyszerűen nem adom oda de nem tudom ez jó ötlet-e mert csak sír és kidobálja a pelust,mert azt még odaadom és amikor vissza dobom neki megint elkezdi,ha meg nem dobom vissza azért üvölt.
2012. jan. 24. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
csak nekem érthetetlen a kérdés?
2012. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedjetek ossze a cumikat es tegyetek bele egy dobozba. Mond azt neki, hogy a cumitunder jon erte, elviszi a cumikat a kisbabaknak es helyette hoz jatekokat a kisgyerekeknek. Vegyel 1-2 kis olcsobb konyvet, egy tejszeletet vagy rudit, egy-ket aprosgot amit tudod, hogy szeret. Aztan a cumitunder elviszi a dobozt a cumikkal es a helyere teszi az uj nekiszant jatekokat a cumikert. Baratnomnel ez bejott de az o kislanya mar 2,5 eves volt. Azota sem kereste vagy kerte a cumit.
2012. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk a Mikulás vitte el ugy a cumit,ahogy a 2.válaszoló írta.mondtam fiamnak hogy nekiadjuk a Mikunak,és hoz helyette neki csikot cukrot(mivel akkor ugye az jár),kb 2-3 hétig mondogattam neki,és mikor vittem fürödni apa eltüntette őket.pár napig kereste,ma már meg sem említi.akkor volt a fiam 25 hónapos
2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy fiam 4 hónapos volt akkor, mikor elalvás után mindig kivettem a szájából. Kb. 3 hét után már nem kérte :)
2012. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!