Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötöd le/szórakoztatod...

Mivel kötöd le/szórakoztatod 2-4 hetes babádat amikor ébren van úgy, hogy közben van otthon egy nagyobb (2-3 éves) gyerek is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Most három hónapos, és van egy három éves is, de szerencsére nem nagyon kellett még 2-4 hetesen lekötni. Akkor ha felébredt, evett, tisztába tettem, kicsit talán nézelődött, aztán a nap nagy részében aludt is tovább. Később,mikor már egyre többet kezd fent lenni, akkor oda teszem, ahol mi játszunk a naggyal és szerencsére jól elvan, nézelődik, ha elunja magát, kicsit odébb teszem :). Most a kezét fedezte fel azt nézegeti folyton. De azt a picit (2-4 hetes) szerintem még nem kell (meg nem is nagyon lehet) lekötni, szórakoztatni (vagy csak mi vagyunk ilyen szerencsések?).
2012. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a zenélő forgót tudom javasolni.Nekünk anno bevált.
2012. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KOntrasztos képek nézegetése esetleg, azt fel rakod neki a kiságyra valahogy, esetleg zenélő forgó (az én fiamat csak 2 hónaposan kezdte igazán érdekelni), de élénk színű legyen. Vagy vidd magaddal babakocsiban, vagy hordozóban, mózesben, oda ahol éppen vagytok, beszélj hozzá, vagy dúdolj, énekelj neki, és közben szabad marad a két kezed. Vagy kösd magadra ha szereti.
2012. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 3 éves múlt,a lányom 1 hónapos.

Már egész sokat tölt ébren, de még nem igazán lehet lekötni. Zenélő forgót még nem nézi.

Pihenőszékbe rakom 10-10 perceket, ott elnézelődik, aztán ha sír ölben van picit, aztán vissza. a csörgőt már figyelgeti, a fiam lelkesen rázza neki.:)))

szerintem 6-7 hetes kora körül kezd el figyelni jobban, akkor talán a forgó is már leköti picit.

2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, nekem is ez a bajom,hogy nem köti le még semmi, így pakolgatom őt ide-oda,mikor ol vagyunk a nagyobbal, de kb 5 perc után mindent elun.


Próbálom minél kevesebbet kézben tartani, de sokszor ez a vége, amit a nagyobb nehezen visel.

2012. jan. 25. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!