Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás fogyszthat havi...

Szoptatás fogyszthat havi 3kg-ot, vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyaszthat, sokan fogynak tőle.
2012. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is sokat fogytam a szoptatás alatt.A tested mindent feldolgoz anyatejnek, és sok energiát von el a szoptatás.16 hónapos a lányom, és 20 kilót fogytam születése óta, minden diéta, testmozgás nélkül, úgy, hogy többet ettem, mint a férjem.Először a szoptatás fogyasztott, utána meg az idegeskedés, aggódás a gyerek miatt ( első baba ), majd az egész napos jövés-menés utána, mióta mászni, és felállni kezdett.Mert ő aztán egy pillanatra nem áll le..Sokszor 3-szor fogok bele az ebédembe, mert veszélyes dolgokat csinálna, ha hagynám.
2012. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a szoptatas sok kaloriat eget el, ugyhogy lehet tolle fogyni. Kornyezetemben is fogytak paran de sajnos en a kivetel voltam mert en hiztam. Igaz zabaltam is, ugyhogy magamnak koszonhetem. :) Terehesen egy kilo sem jott ram de bepotoltam a szoptatas alatt.
2012. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hónap alatt fogytam 15 kg-ot! Már a terhesség előtti nadrágokból is kiesek...:(
2012. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Eddig én sem fogytam szerintem egy kilót sem.Igaz most jobban kívánom az édeset mint terhesség alatt (akkor rosszul voltam tőle).Attól tartok hogy én meg hízni fogok mert rengeteget eszek.De egy barátnőm vékonyabb mint szülés előtt és akkor sem volt túl vastag.De nem ő az egyetlen aki fogyott a környezetemben szoptatás alatt.Én leszek talán a kivétel sajnos?
2012. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!