Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni koszmó ellen?

Mit lehet tenni koszmó ellen?

Figyelt kérdés
Pici babám 7 hetes és koszmós lett a feje, annyira ciki, mert mindig rendesen tisztítom!!
2008. ápr. 3. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez nem a koszosság jele! Nekünk a kicsivel nagyon sokáig volt, végül a Babé koszmó elleni sampon mulasztotta el. Azt nem tudom, ilyen picinél alkalmazható e, ha nem, akkor olajoz be (sima napraforgó olajjal) a buksiját, ott ahol koszmós, és fürdés után, ha felpuhult a koszmó, gézlappal dörzsöld át. Ezt minden nap csináld, amíg el nem múlik. Bár nekünk ettől nem múlt el, de lényegesen kevesebb lett. Ne fogadj el szteroidos krémet rá!!

Boldog babázást! :o)

2008. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor alkati kérdés is, a sötét hajú babáknál gyakrabban fordul elő, ne aggódj!

Fürdés előtt fél órával tegyél rá abból az olajból, amit felírt a gyerekorvos a kezdőcsoamgban; vékony sapit rá, nehogy megfázzon, fürcsi közben óvatosan dörzsölgesd meg, én egy törülköző csücskét használtam erre a célra, de ha van mosdókesztyűd, az is jó. Pár napig meg kell ismételni, mire lejön az egész.

2008. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én egyszerűen oldottam meg a gyerekorvs tanácsára napraforgó olajjal kentem be a fejét fürcsi előtt 1 órával hogy jól áztassa fel és közba ne száradjon ki a fajbőre,és mikor mostam a fejét kicsi körkörös dörzsöléssel ledörzsöltem .Ezt néhányszor megcsinálod nyoma sem lesz koszmónak.
2008. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm négy és fél hónapos és még néha előjön neki, nálunk is a BABE sampon vált be!
2008. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 4. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszóm elleni olaj - leghatásosabb!
2011. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!