Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul eszik és csak ringatva...

Rosszul eszik és csak ringatva alszik el este, hogy szoktassam le ezekről?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre szeretném nem vagyok a végletek embere(" Hagyd egy órát sírni")
2012. jan. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen idős
2012. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos, kislány
2012. jan. 25. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

oohh kis fiatalka. Vannak ilyen hónapok amikor az nem fog sokat enni éppen hogy csak. pár nap s elmúlik(ha csak nem beteg piros torok miatt is szoktak keveset enni)

Lánykámat sokáig kellett ringatni de egyik napról a másikra szokott le.

Tápis? Cicis? Hozzátáplálást elkezdted?

2012. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tejporral táplálom és elkezdtem a kóstoltatást kb 40g püréig jutottunk amit napi 2x kap, délelőtt gyümölcs alma vagy barack, délután zöldség, ami egyelőre csak répa. Este rémálom hogy a majd 7kg gyerekkel fél órát ácsorgok és tánclépéseket teszek, hogy elaludjon, aztán becsempészem az ágyba hasra...ha hagyom sírni kirakja a vacsit.
2012. jan. 25. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ohhh drága kis manó. És ha nme ringatnád hanem megvárod mig elpilled és úgy tennéd le aludni? nem kell ugy ringatni se csak meg kell várni hogy elfáradjon
2012. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 hósan még ne hagyd egy kicsit sem sírni.


miért eszik rosszul? 4 hósan 7 kiló igen sok söt kicsit még az átlag felett is van, vagy is nincs aggódni valód, nem alultáplált.


Gondolom azért eszik kevesebbet, mert elég nagy a súlya és a gyerekek érzik mikor kell vissza venni.


Minden baba szereti a ringatást, anya lettél hát ringass.


Egy baba 6-7 korától képes egyedül elaludni, de ez is változó. lányom kb 9 hósan egyszerüen lekérdszkedett az ágyába és onnantól egyedül alszik. addig én is ringattam, majd már ö nem akarta.


sok könyvet elolvastam az altatásról, de mindenhol azt írják a gyermek minimum korhatára 6 hós hogy bármit is tegyünk az egyedül elalváshoz. addig képtelenek rá. és ezért van anyjuk és apjuk aki elaltatja öket.

2012. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, nem panaszként írtam, hanem mert szerintem ez neki sem túl jó így....
2012. jan. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!