Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 Éves kislányom este néha...

Irén24 kérdése:

1 Éves kislányom este néha felsir és iszik erröl hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
teázik este és ugy is alszik el alvás elött 1 üveg tea:) na erröl kéne le szoktatni mert reggelente úszik a pisibe
2012. jan. 22. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is sokat iszik éjjel, de ő tápszeren alszik el, azt iszik lefekvés előtt. Van amikor átázik reggelre, de ritkán. Meg mi csak éjszakára fehér Pamperst használunk. Bár ha 1 üveg teát iszik meg, akkor az sem segítene :)) Miért nem tejet/tápot iszik lefekvés előtt?
2012. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tea helyett víz!!tuti a leszokás én így tettem habár ők tejen alszanak el de éjjel amíg tea volt ittak de mióta csak víz van érdeke nem kell nekik...mondjuk ettől kelnek ugyan úgy de ők már csak ilyenek...
2012. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van mikor tápszert iszik általában azt ,csak mikor fel ébred akkor kell a tea:(
2012. jan. 22. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen tea,majd meglátod nem lesz annyi ébredés,hisz nem lesz miért...
2012. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, és egyre többször ébredt. Most kb. 1 hete vizet kap, nem is ébred annyiszor. És ha ébred is, iszik pár kortyot, és alszik is tovább. Teából ő is képes volt éjjel egy üveggel meginni, de így jó. Azóta alig van pisi reggelre, és jobban is alszik.
2012. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!