Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha két fajta tápszert...

Baj, ha két fajta tápszert összekeverek?

Figyelt kérdés

A doktornő mondta, hogy váltsak, mert nem akar enni szilárdat a 6 hós babám, viszont azt nem akarta elfogadni, de ha felesben adom neki a régi, megszokott tápszerével, akkor úgy megissza.


Lehet ebből baj?


2012. jan. 25. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt most arra gondolsz hogy 1-röl 2-re váltasz?


mert tápszer márkát ne válts föleg ha már szeret egyet.

akkor csak eröséget válts.


de márkát elvileg nem is szabad váltani.

2012. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyankor mikor egyik tápszerről a másikra szoktatjuk át a babát, akkor néha csak úgy fogadják el, hogy összekeverjük. Ettől nem lesz baja. Mindig egyre kevesebbet rakj majd abból, amiről leszoktatod, és másikból pedig többet, így egy idő után reméljük megszokja az újféle tápszert.


Amúgy az a baj, hogy nagyon szereti az egyik-féle tápszert, és ezért nem eszik nagyon mást?

Megkérdezhetem, hogy milyen tápszerről van szó?

S mi az, amit nem eszik, vagy esetleg semmi szilárdat?

Bocs, hogy kérdezgetek, csak kíváncsi vagyok.

2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi többször váltottunk márkát, hasfájás miatt. Senki sem mondta, hogy nem lehet márkát váltani. Sőt doki ajánlott direkt más márkát.
2012. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg mind a kettő a milupához tartozik vagy pontosan nem is vagyok vele tisztában, de amit a kezdetektől kap az régen mildibé volt és most nagy betűkkel milupa van ráirva, sárga dobozban van. a másik nagy betűk milumil, azonban a milupa felirat is megtalálható kicsiben, és ez kék szinű dobozban van, bukós babáknak sűritett verzió, mind a kettő 0-6 hónapos korig ajánlott. szépen fejlődik a babám azonban semmilyen szilárdat nem akart elfogadni, egészen 1 héttel ezelőttig. se alma, se semmi, se az én főztöm, sem az üvegeset, nagy ritkán lement pár falat. vittem dokinőhöz és azt mondta vashiányos, és próbáljunk laktatóbb tápszert adni neki hátha megjön tőle az étvágya, + éjszaka is jobban alszik (nagyon-nagyon rossz alvó). amikor adni akartam neki orditás lett a vége, kétszer próbáltam igy, aztán most felesben adom neki. nem akartam kidobni sem, hiszen a pénz az pénz. igy elfogadja. csak kiváncsi lettem volna rá, hogy ez okozhat-e problémát, vagy egyáltalán nincs jelentősége. de mondom, hála Istennek majdnem egy hete már megeszi a gyümölcsös bébi ételeket.
2012. jan. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!