Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Segíteni szeretnék!...

Anyukák! Segíteni szeretnék! Tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Kislányom bukós és AR tápszert eszik!

A novalac AR-el kezdtük, de mikor kiderült nem lehet receptre íratni, meg akartam próbálni neki mást is! Először Nestlé BEBA HA AR tápszert írattam a dokival de sajnos kislányomnak nem ízlett!

Ezután a MIlUMIL AR-el próbálkoztunk és ez sem kellett a kisasszonynak!

Mind a két dobozból egy egy adag hiányzik..!

Mivel a felbontás után 3 hétig lehet elfogyasztani a felbontott zacskókat ki kell dobnom mivel annyi idő már eltelt, de van 2 bontatlan originálom!

Abban kérném a segítségetek, hogy ha van olyan rászoruló ismerősötök, akinek szintén bukós a babuja és ezt eszi vagy kipróbálná én szívesen elajándékozom!

De ha van itt olyan anyuka aki szintén elfogadná az írjon nyugodtan!

Nem akarok pénzt kapni érte, egy kisbabának szívesen adom :)


2012. jan. 23. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Konakion maradt, mert tápszeres lett a babám. Én felhívtam a védőnőt, hogy adja oda egy rászoruló családnak. Szerintem tedd ezt! Ők ismernek mindenkit a körzetükben, biztos van valaki, akinek kell.

2012. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ah, a mi védőnőnket inkább hagyjuk... :( 6 hónaposak vagyunk eddig max. ha 2x jött! Én a dokinak mondtam egyszer a K vitamint de azóta nem mondta hogy vigyem e be vagy ilyesmi! Ezért is ide írtam :) Köszi azért a tippet :)
2012. jan. 23. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!én a tesz veszre tettem föl 1 ft-ért és egy anyuka el is jött érte akinek ikrei vannak és nagyon örült a segítségnek!egyébként a humanna baby fittet próbáltad már?nekünk ez az amit hajlandó megenni a fiam mert banános de ez is AR-es!
2012. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan utólsó??? Van AR-be banános?? És ezt lehet receptre íratni? Ő eszi szépen a Novalac-ot azzal nincs gond, csak horror áron van...! Nem tudom ezt miért nem támogatott!
2012. jan. 23. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
tudom mi is novalacal kezdtük.... mikor említette a dokinéni,hogy van a humannában is bukós babáknak való amit 1 éves koráig fel is ír nekünk receptre ha beválik!650 ft-ért veszem így!!!!!és bevált!
2012. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnálom, hogy ilyen nálatok a védőnő, nálunk mindegyik helyes, segítőkész.

Esetleg plakátold ki a tanácsadáson, vagy a gyerekrendelőben, nálunk van hirdetőtábla is.

2012. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a banános tápi infót! Ma elmentem vettem :D Este kiderül ízlik e :D
2012. jan. 23. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
várom a fejleményeket:)
2012. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!