Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy nézitek meg a babátoknak...

Hogy nézitek meg a babátoknak a fogait/ínyét?

Figyelt kérdés

Kislányom 17 hónapos,most a hátsó fogai és a szemfogai jönnek.Egyszerűen nem hagyja hogy belenézzek a szájába,ha az ujjammal próbálok benyúlni,hogy megtapogassam,akkor ráharap az ujjamra és ha felszisszenek(iszonyat nagyot harap)akkor meg jön a nagy kacagás:)

Hogy nézzem meg neki?Ti hogy csináljátok?


2012. jan. 25. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyja, akkor sehogy. Minek nézegetni. :o)

Két évesem pl. már szívesen megmutatja. (Neki is még hiányzik 6 foga)

2012. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nézegetem :)

Ha röhög vagy sír, akkor gyorsan betekintek, hogy mi újság fog-ügyben, de különben én is úgy járok, mint te, hogy megharap :D :D

2012. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bár még csak 11 hós, de én is így vagyok, szeretném megnézni, de nem engedi. :)
2012. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 15hónaposom ha mondom hogy mutassa a fogait,tátja a száját:),nagyon édes még a nyelvét is dugdossa kifelé.
2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felső fogait úgy néztem, hogy az ölembe vettem és a hasát kezdtem csikizni, meg a nyakába puszilgatni, ettől mindig hátravágja a fejét és teleszájjal kacag, olyankor gyorsan belenézek. Az alsókat szintén nevetés közben, lehet jól látni, de ha hisztiből tátott szájjal sír, mert nem akar valamit, akkor is látszik:) Egyébként most már 20 hónapos, ha kérdezem hol a foga, akkor megmutatja.
2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éves. Ha közelítek a Vigantolos üveggel, akkor mondja, hogy "ááá" és kinyitja a száját. Ilyenkor lehet egy pár pillanatra szemlélődni.:) Egyébként csak kacagás közben láthatom a fogait, ő sem szerei, ha a szájába nyúlkálok.
2012. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!