Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan miért miniatűr fürdővízb...

Sokan miért miniatűr fürdővízben fürdetik a gyereket?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm mondja, hogy annyi vízben fürdenek a babák/gyerekek, hogy a víz épp a combig ér. Ez a spórolás miatt van? Mert az én kislányom 17 hónapos, de nyakig érő habos vízben imád pancsolni.
2012. jan. 25. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi nagy vízben fürdetünk és pár napja kezdtünk együtt nagy kádban ,5 hónapos lányommal. Én nem veszek fel fürdőruhát,csak természetesen,nincs ebben semmi rossz.

A pancsi min 30 perc mióta leesett a köldökcsonkja.

2012. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is úgy van, hogy ülve a gyerekek köldökéig ér a víz. Sokszor azt játsszák, hogy hasra fekszenek és úsznak, nyakig érő vízben ez elég merész lenne :)

Amúgy a párom is elég spórolós, ő is úgy fürdik, hogy a kád még félig sincs. Majdnem szívrohamot kap, amikor néha meglátja, hogy én a túlfolyóig engedem a vizet és ráadásul még úgy is fázom :)

2012. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom, ki pontozgat közben, de nem én voltam :)

2012. jan. 26. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!